Zápasy B-tým

Vytisknout

  

Bmuzstvo

 

B-tým dostal lekci od Holubic


FK Neratovice-Byškovice B - Tj S.Holubice 0:4 (0:0)

2. kolo 1.B třída - Byškovice(NE 3.9. - 17:00)
diváků -
80

 

 

 

Manažer Jarda Urbánek - „Druhé utkání naší soutěže jsme nezvládli a po katastrofálním výkonu ve druhém poločase jsme od nováčka soutěže dostali doma 4 góly!

 Na toto utkání jsme dali dohromady početně silný tým který byl ještě kvalitnější než v minulém zápase.Nezačali jsme sice špatně a v prvním poločase jsme si vytvořili i velkou šanci ve které Michal Palanský nechal vyniknout hostujícího brankáře a měli jsme nad snaživým soupeřem i mírnou převahu.Ale protože další šance již nepřišla a hosté za celý první poločas naší branku netrefili skončil první poločas bezbrankovou remízou.

 Ale co se dělo v tom druhém neočekával snad nikdo.My jsme hráli ještě asi 10 minut ale opět bez žádné vyložené šance a tak soupeř vycítil svou šanci na body a rozebral nás jak učedníky! Svou důraznou hrou,důsledným napadáním a velkou bojovností si vytvořil několik šancí a ty dokázal i hladce proměnit.Svůj tlak směřoval přes naší pravou stranu odkud přišel průnik nebo centr do pokutového území kde jsme si počínali opět nedůsledně a to soupeř nemilosrdně potrestal.Výsledkem toho je debakl který v Byškovicích dlouho nepamatují!

 Až na Tláskala vyhořela celá obrana,Adam taky nic nechytil a v záloze odehrál svůj standart jen Honza Drahorád.Ostatní za svým standartním výkonem ve druhém poločase zaostali.

 Soupeř to nebyl nijak vyjímečný,příjdou určitě i silnější mužstva.Hosté tak jak to u nováčků většinou bývá pouze hodně bojovali.Jinak je to ale mužstvo bez hvězd ale i bez slabin s dobrým brankářem které má na rozdíl od nás ale i něco natrénováno! A to na nás stačilo.

 Některým našim hráčům chybí kontakt s míčem což se projevuje v prvním doteku s míčem a ve zpracování přihrávky,dalším kteří jsou na tom technicky lépe, zase chybí kondice na celé utkání….

 A zoufale nám chybí hráč do koncovky! Kdo bude letos dávat branky nevím,ze 70 mužstev v I.B.třídě za tato úvodní dvě kola nevstřelilo branku jen NERA B a ještě jeden zoufalec…

 Jsem docela rád že tato facka přišla už nyní /očekával jsem ji až v příštím domácím zápase s Dolním Bousovem/ a je nyní na mužstvu aby ukázalo svou lepší tvář!

 Příprava byla odfláknutá a to se bude projevovat.Pokud si někdo myslí že hrál nedávno divizi nebo krajský přebor a že to půjde dál bez tréninku tak se mýlí! Tak to prostě nefunguje!

 Teď hrajete I.B. třídu ale i v té se alespoń trochu prostě trénovat musí!

 Začněte hlavně každý sám u sebe protože trenér,já i Ivan jsme pro vítězství v tomto utkání udělali vše a pokud máme společně nějak fungovat potřebujeme toto vidět i od vás!

 V Hradišti jste na tahu vy!!!

 


sestava :

           Palanský       Brabec
 
 Palička
 Lovíšek  Drahorád
 Weiner
       
 Zeman    Jína
 Tláskal
 Nguyen
       
                   Černý

 

Střídání - 59' Žežulka > Brabec, 68' Šindelka > Lovíšek, 75' Novák > Palička, 77' Šulc > Palanský, 80' Maštalíř > Weiner

ŽK - 40' Lovíšek, 45' Jína    ČK - 0

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.