Zápasy B-tým

Vytisknout

  

Bmuzstvo

 

B-tým veze bod z venku


M. Hradiště B - FK Neratovice-Byškovice B  2:1np (1:0)

3. kolo 1.B třída - M.Hradiště(SO 16.9. - 17:00)
diváků -
30

branka - 67' Novák

 

 

 

Manažer Jarda Urbánek - Ve třetím kole jsme poprvé vyrazili za svým soupeřem na jeho hřiště a s nováčkem soutěže jsme uhráli remízu.

Tento výsledek by se dal považovat za dobrý vzhledem k situaci ve které jsme k utkání odjeli avšak i tak jsme měli v Hradišti zvítězit protože při vší úctě k soupeři zde bude naplno bodovat každý a těm kdo zde ztratí budou tyto body hodně chybět.Domácí totiž působili po celý zápas spíše podprůměrným dojmem a třeba Dlouhá Lhota vloni v obou zápasech předvedla mnohem lepší výkon.

Zpátky ale k nám.Na tento zápas se omluvil Honza Drahorád, Michal Palanský a Petr Stanislav,zraněný je Tomáš Lemarie a věčný bolestínek Radim Novotný se též opět omluvil.

Z kádru zbylo tedy 6 lidí a protože naše A mužstvo hrálo souběžně svůj další zápas v Novém Boru tak nás z jeho kádru doplnil jen Pavel Palička.Ještě že příkladně funguje spolupráce s dorostem a nominaci na utkání doplnilo tedy hned 6 lidí z jejich kádru.Za toto patří poděkování jejich trenérům protože jinak by jsme snad ani na zápas neodjeli….

I přes tyto okolnosti jsme první poločas svého soupeře přehrávali a dostali jsme se i do několika slibných šancí ve kterých jsme ale opět tradičně zklamali.Své dvě šance neproměnil |Brabec,Jína po rohovém kopu trefil hlavou břevno a ještě jednou branku těsně minul.

A tak se v prvním poločase radovali pouze domácí ve 25.minutě,kdy si slabou chvilku vybral Adam, který neudržel v rukou lehký míč a domácí útočník si se svou svou nečekanou šancí poradil.

Ve druhém poločase jsme si již tolik šancí nevytvořili a tak jsme pouze v 67. minutě vyrovnali stav po brance Matěje Nováka který si na zadní tyči našel míč po centru od Pavla Paličky a bezpečně ho uklidil do domácí branky.Na velkém a širokém hřišti nám rychle docházeli síly navíc když jsme si při vlastní kombinaci počínali nepřesně nebo zbrkle.

Při střelbě z pokutového kopu jsme navíc neproměnili své první dva kopy a pryč byl i ten jeden plusový bod který jsme mohli získat.

I na tomto zápase si člověk musí najít něco pozitivního a tak třeba start 6 dorostenců v zápase I.B. třídy je potěšující s vyhlídkou do budoucna /jeden z nich podal hodnotný výkon,ostatní nepropadli/ ale bohužel musíme si zvyknout, že úspěšnou lońskou sezonu, kdy jsme skoro pořád vyhrávali nezopakujeme a body potřebné k záchraně budeme sbírat pomalu.

Teď nás čeká doma adept na postup,silný Dolní Bousov a v tomto utkání můžeme překvapit!

Pouze ale pokud hodně přidáme!!!


sestava :

           Šťovíček       Brabec
 
 Buriánek
 Lovíšek  Žežulka
 Palička
       
 Zeman    Jína
   Ploc
 Nguyen
       
                   Černý

 

Střídání - 58' Novák > Buriánek, 75' Maštalíř > Palička

ŽK - 53' Zeman   ČK - 0

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.