Zápasy B-tým

Vytisknout

  

Bmuzstvo

 

B-tým prohrál doma s Bousovem


FK Neratovice-Byškovice B - D.Bousov   1:2 (0:2)

4. kolo 1.B třída - Byškovice(NE 16.9. - 17:00)
diváků -
30

branka - 69' Jína

 

 

Manažer Jarda Urbánek - „Ve svém třetím domácím zápase jsme sice podali oproti minulému týdnu zlepšený výkon ale protože proti nám stál velmi kvalitní soupeř na body to nestačilo.

 

Po již tradičních problémech se složením mužstva a po výrazné pomoci od dorostenců kterých opět nastoupilo do zápasu pět jsme proti zatím nejlepšímu soupeři podali zlepšený výkon,bojovali jsme,ale k zisku bodů to v neděli nestačilo.

 

K vidění byl hodně bojovný zápas s množstvím důrazných soubojů ve kterém byl soupeř po většinu utkání o kousek lepší a odvezl si z Byškovic zaslouženě všechny body.

 

V prvním poločase jsme si za nerozhodného stavu vypracovali velkou šanci po akci Brabce a zakončení Buriánka ale tomu se bohužel nepovedlo překonat hostujícího brankáře.

 

Naopak na naší straně jsme nedůsledně pokryli u postranní čáry hostujícího hráče který poté snadno odcentroval a hosté tuto šanci využili.Druhý góĺ jsme obdrželi v poslední minutě prvního poločasu po rohovém kopu a tečované střele která skončila v naší síti.

 

Do druhého poločasu si své posty vyměnili Jína a Stanislav s cílem pokusit se o důraznější zakončení před brankou hostí.Několik závarů jsme sice předvedli,snížili jsme na rozdíl jedné branky pěknou střelou Jíny z přímého volného kopu ale to bylo vše.Ve hře o vyrovnání nás do konce utkání svými zákroky držel Adam Černý který zlikvidoval sóĺo hostujícího hráče,pochytal další nebezpečné centry a byl spolu s Kalabiškou našim nejlepším hráčem v tomto utkání.

 

Takže třetí utkání doma,druhá prohra a zisk pouze dvou z devíti bodů nevěstí nic dobrého..

 

Pozitiva- určitě výkon Kalabišky který oproti lońsku prokázal výrazný posun ve své výkonnosti a pokud bude i nadále poctivě pracovat,roste v něm hráč pro divizní tým.

 

Dále zisk zkušeností i pro ostatní dorostence kterým zápasy za muže,ve kterých podstupují spoustu soubojů a poznají i jiné tempo a taktiku zápasu, doufejme hodně dají.

 

A nakonec již zmíněný zlepšený výkon který by v dalších zápasech již mohl vést i k zisku bodů!

 

Zkusíme to tedy v Byšicích?"

 
sestava :

           Stanislav       Brabec
 
 Buriánek
 Drahorád  Žežulka
 Novák
       
 Zeman    Jína
 Kalabiška
 Nguyen
       
                   Černý

 

Střídání - 56' Maštalíř > Novák, 74' Pospíšil > Brabec

ŽK - 61' Kalabiška, 79' Stanislav, 81' Nguyen, 87' Jína, 89' Zeman   ČK - 0

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.