Zápasy B-tým

Vytisknout

  

Bmuzstvo

 

B-tým jede s prázdnou


FK Dobrovice B - FK Neratovice-Byškovice B 2:1 (2:0)

7. kolo 1.B třída - Dobrovice(NE 8.10. - 16:00)
diváků -
40

branka - 53' Malák

 

 

Manažer Jarda Urbánek - Zlepšení ve druhém poločase na body nestačilo.

V dalším utkání jsme,s cílem rozšířit náš zatím hubený bodový zisk a v hodně omlazeném složení, zavítali na hřiště a do pěkného areálu FK Dobrovice.

Na úvod musíme poděkovat trenérům dorostu za vzornou spolupráci a pomoc při sestavování kádru na toto utkání a všem 7 dorostencům za jejich účast a přístup.

Ze sestavy nám totiž z různých důvodů vypadl Jína /vyloučení/; Palanský/soukromé důvody/;Nguyen /nemoc/; Zeman /pracovní vytížení/ a Babovák /bez omluvy nepřišel/…

Trenérovi se tak rozpadla skoro celá obranná řada a musel hodně improvizovat.

Navíc soupeř se na utkání posílil o 4 hráče ze širšího třetiligového kádru /Dědek,Skuhravý,Fotr a Jakubec/ a tak není divu že ovládl prakticky celý první poločas.První branku nám vstřelili domácí již v 5. minutě po akci Fotra,právě jedné ligové posily a my jsme se za celý první poločas prakticky nedostali k domácí brance.Domácí převaha byla ale neefektivní a druhý gól přišel až v závěru 1. poločasu ve 44. minutě a vstřelil ji opět nejlepší hráč domácích Fotr.My jsme Dědka v domácí brance ohrozili v závěru po akci Šťovíčka.

Do druhého poločasu trenér přesunul do obrany Honzu Drahoráda který dostal za úkol pohlídat právě Fotra od kterého nám hrozilo největší nebezpečí a Buriánka vystřídal další dorostenec Novák.Náš herní projev se ve druhém poločase hodně zvedl,začali jsme více běhat a částečně se zpřesnila se i naše rozehrávka.Mužstvo příkladně hecoval a táhl jako správný kapitán Vašek Žežulka a snažili se i ostatní.V 53. minutě se nám povedlo snížit po pěkné akci ,,mladých pušek''. Brabec důsledným napadáním vybojoval na domácím obránci míč,zatáhl jej k brankové čáře,přihrál pod sebe Šťovíčkovi který jej posunul před branku na Maláka a ten již Dědka překonal.To byla naše nejhezčí akce utkání! Na druhé straně nás podržel svými zákroky ve hře o body Pospíšil a tak jsme trpělivě čekali na svou šanci.Ta přišla v 83.minutě kdy se za domácí obranu dostal Lemarie ale svůj sólový nájezd zakončil pouze nastřelením obra v domácí brance...

Takže nakonec těsná ale čestná prohra.Mrzí to,ale za týden hrajeme zase!

Pozitiva: návrat Tomáše Lemarieho po zranění v 1.kole a start 5 dorostenců v základní sestavě a dalších dvou v průběhu druhého poločasu.Tedy je na čem stavět!

Teď musíme určitě porazit doma Tišice a aspoń opticky se odtrhnout od spodku tabulky!

Hlavně to ale v neděli nepodcenit!

 
sestava :

             Malák           Brabec
 
 Lovíšek
 Drahorád  Žežulka
 Palička
       
 Šťovíček  Šindelka
 Stanislav
 Buriánek
       
                   Pospíšil

 

Střídání - 46' Novák > Buriánek, 70' Lemarie > Palička, 76' Maštalíř > Šťovíček

ŽK - 0      ČK - 0

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.