Zápasy B-tým

Vytisknout

  

Bmuzstvo

 

B-tým vydoloval ve Vojkovicích bod


SK Vojkovice - FK Neratovice-Byškovice B   1:0np (0:0)

9. kolo 1.B třída - Vojkovice(SO 21.10. - 10:30)
diváků -
50


 

 

 

Manažer jarda Urbánek - „Výsledková mizérie B mužstva pokračuje.

 V sobotním dopoledni vyrazila skupinka hráčů B mužstva Neratovic k loňskému vítězi OP Mělník mužstvu Vojkovic. Tato skupinka čítala včetně dvou brankářů pouze 12 lidí protože se ráno,asi po náročné noční směně, nepovedlo vstát Nguyenovi a navíc dorostenec Buriánek se ze zdravotních důvodů omluvil 15 minut před odjezdem.Již dříve se omluvil Jína-pracovní důvody;Drahorád – rodinné důvody a v dvouzápasovém trestu je Stanislav. Dorost hrál ve stejnou dobu /tak nám jeho trenéři uvolnili jen Nováka a již zmíněného Buriánka/ a A mužstvo až v neděli /tak nás doplnil pouze Moravec/.

 I přes všechna tato úskalí mužstvo předvedlo oproti minulému zápasu nyní zlepšený výkon a po celý první poločas svého soupeře přehrávalo.Naší slabinou je ovšem již delší dobu střílení branek a ani Kuba Moravec momentálně branky nedává…

 Ve druhém poločase se již utkání vyrovnalo,hra se ale odehrávala ve větší vzdálenosti od obou pokutových území a šancí nebo přesných zakončení na obou stranách bylo poskrovnu.

 Domácí zahrozili v závěru zápasu sérií tří po sobě jdoucích rohů ale v úplném závěru vyrobili hrubou chybu a Moris se dostal do sólového úniku na brankáře domácích.Tomu udělal kličku,brankář ho zasáhl do nohy a podrazil, ale rozhodčí nenašel odvahu k odpískání pokutového kopu ani k udělení osobního trestu pro brankáře.

 Nebo to nebylo o jeho odvaze?

 Pravdou ale je, že pokud by se Kuba místo rozhazování rukama zvednul, míč který byl kousek od něj vstřelil do prázdné branky mohli jsme se nakonec možná radovat i z výhry!

 Penalty moc střílet neumíme…

 11 schopných lidí zápas odmakalo,někteří nastoupili po delší době,další hráli na pro ně nezvyklých postech.

 Ovšem bez výrazné,ale opravdu výrazné, pomoci hráčů z divizního mužstva není letos tento kádr schopen porazit ani nejslabší mužstva této soutěže a spodek tabulky se k nám po překvapivém vítězství Tišic opět přiblížil…"

 
sestava :

         Palanský          Moravec
 
 Palička
 Lemarie  Žežulka
 Brabec
       
 Zeman    Novák
 Lovíšek
 Novotný
       
                  Pospíšil

 

Střídání - 0

ŽK - 8' Žežulka, 20' Moravec      ČK - 0

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.