Zápasy B-tým

Vytisknout

  

Bmuzstvo

 

B-tým vybojoval tři body


FK Neratovice-Byškovice B - D. Nelahozeves   2:1 (2:0)

10. kolo 1.B třída - Byškovice(NE 29.10. - 14:30)
diváků -
50

branky - 22' Jína, 26' Ďurinda

 

 

Manažer Jarda Urbánek - Konečně výhra za tři body!

V 10. kole soutěže jsme v Byškovicích přivítali hráče Dynama Nelahozeves a po dlouhé době jsme získali důležité tři body.

 V sestavě posílené o tři hráče z kádru A mužstva /Pajkrt,Kozák a Ďurinda/ jsme na měkkém terénu na soupeře z popředí tabulky nastoupili ve svižném tempu a gólově jsme se prosadili ve 22. minutě po dobře rozehrané standartní situaci a hlavičce Lovíška.Tu stačil hostující brankář pouze vyrazit k nohám Jíny který mu míč pohotově vrátil za jeho záda.

Druhý gól přidal ve 26. minutě po perfektně trefeném přímém volném kopu z hranice pokutového území Andrej Ďurinda a potrestal tím předchozí podražení Michala Palanského.

 V závěru poločasu nás podržel dvěma po sobě dobrými zásahy v naší brance Štajny.

 To ještě svítilo slunce..

 Hned brzy po zahájení druhého poločasu se výrazně změnilo počasí.Začalo silně foukat a k větru se přidal nepříjemný déšť který terén ještě více zhoršil.Hosté snížili v 53. minutě prudkou střelou Minaříka která prošla klubkem hráčů k naší tyči.Pohyb hráčů,kontrola míče a přesnost akcí hodně trpěla povětrnostními podmínkami a zhoršujícím se terénem. V dalších fázích to postupně již moc o fotbale nebylo,podmínky spíše vyžadovali silnou vůli a osobní statečnost zůčastněných. Naše šance které jsme si vypracovali jsme už proměnit nedokázali a protože ani hosté již úspěšní nebyli /opět jistě Štajny/ skončilo utkání naším vítězstvím.

 Zisk důležitých bodů do tabulky těší,dobrý dojem mám nyní též z fungování oddílu protože nám jdou pomoct i po svém odehraném zápase hráči A týmu,naopak když bylo potřeba šel A mužstvu vypomoct Zéma,perfektně se vždy dohodnu i s trenéry dorostu na účast jejich hráčů v našem zápase.

 Na závěr je třeba poděkovat všem aktérům kteří se v neděli v jakékoli funkci zápasu zůčastnili protože to opravdu jednoduché nebylo!"


 

sestava :

         Palanský          Brabec
 
 Ďurinda
  Pajkrt  Kozák
 Lovíšek
       
 Zeman  Stanislav
 Jína
 Babovák
       
                 Šteiner

 

Střídání - 69' Havel > Brabec, 88' Buriánek > Lovíšek

ŽK - 30' Stanislav, 39' Zeman      ČK - 0

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.