Zápasy B-tým

B-mužstvo - prodloužilo vítěznou serii, když porazilo Kly

B muzstvo

Béčko dál vévodí přeboru bez ztráty bodu. Z Kel po bezbrankovém poločase veze vítězství 2:0 a má na čele stále čtyřbodový náskok.

TJ Kly - FK Neratovice-Byškovice B    0:2 (0:0)

9. kolo - Atletico okresní přebor - 5.10.2014   16:00 - Kly

branky: 47' Moravec, 52' Ďurinda

Trenér Michal Panocha : "K dalšímu utkání jsme zajížděli k soupeři ,který nás v minulém ročníku porazil a tak jsme se na něho již v týdnu dobře připravovali.Od začátku utkání jsme byli lepším týmem a bylo jen otázkou času jak dlouho budou domácí vzdorovat.Do dvacáté minuty jsme si vytvořili tři velmi dobré situace, ze kterých jsme mohli skórovat,ale ani jedna šance neskončila v síti velmi dobře chytajícího domácího brankáře.Poté jsme trochu odpočívali a domácí toho nejednou dokázali využít k několika standardním situacím,které však naše obrana dirigovaná Pavlem Mrázem velmi dobře odvrátila.Do druhého poločasu jsme udělili jednu změnu, snahou bylo ještě více podpořit útočnou sílu a co nejrychleji dát první gól.Netrvalo dlouho a po hezké křídelní akci dvojice Ďurinda-Dzimko nakonec skóroval Moravec.Domácí poté otevřeli hru a my jsme měli více prostoru k rychlým kontrům. V 60 minutě se před hranicí pokutového území uvolnil Ďurinda a krásnou střelou dal druhý velmi důležitý gól,který nás uklidnil a přišly i další šance Lovíška,Dzimka,Sochora,ale gól už nepadl.Chtěl bych poděkovat celému mužstvu za velmi dobrý výkon, co mně však velmi mrzí je zranění dvou hráčů základní sestavy."