B muzstvo

SK D.Beřkovice - FK Neratovice-Byškovice B  1:5 (0:2)

13.kolo Atletiko OP - SO 1.11.2014 14:00 - Beřkovice

Branka - 1', 42' Ďurinda, 48' Lemarie, 60' Dzimko, 87' Kohout,

Trenér Michal Panocha - "Utkání s posledním týmem tabulky bylo výprodejem šancí z naší strany. Do zápasu jsme vstoupili dobře již v třetí minutě jsme vedli 0:1.Poté jsme měli ještě několik jasných gólových šancí, ale ani ty nejvyloženější nakončily za zády domácího brankáře. Uklidnění přinesla druhá branka Ďurindy těsně před přestávkou. Ve druhém poločase  nejprve Lemarie trefil pravou tyč,poté přišla třetí branka z kopačky Dzimka.Domácím se pak zranil hráč a tak zbytek utkání dohrávali v deseti.Z dalšího útoku Žežulka orazítkoval krásnou střelou břevno. Chvilku na to jsme dali na  0:4.Potom se osmělili i domácí a po faulu v pokutovém území snížili na 1:4. Zavěr patřil nám sólo přes půlku hřiště proměnil Kohout. S výsledkem jsem spokojený nikoliv však s proměńováním šancí, kterých jsme měli na tři utkání."