B-tým potvrdil roli favorita, nedal Vojkovicím šanci a vévodí přeboru

B muzstvo

FK Neratovice-Byškovice B - SK Vojkovice   4:0 (3:0)

14.kolo Atletiko OP - NE 9.11.2014 14:00 - Byškovice

Branka - 4', 39' Ďurinda, 23' Sochor, 71' Dzimko

Trenér Michal Panocha - "Na toto utkání jsme se všichni moc těšili a svědomitě jsme se na něj připravovali celý týden. Od úvodního hvizdu jsme byli lepším mužstvem a bylo jen otázkou času, kdy dáme první branku. Ta přišla po hezké bleskurychlé akci Dzimka, který našel před brankou Ďurindu a bylo 1:0. Netrvalo dlouho a po trestném kopu se zavěsil do vzduchu Sochor a brankář Čuba jenom zkontroloval míč, směřující do jeho sítě. Poté zahrozili i hosté, ale jejich hlavička jen těsně minula naší branku. Po přímočaré rychlé akci Ryby našel průnikovou přihrávkou mezi stopery Ďurindu a bylo 3:0. Za tohoto stavu se šlo do šaten. Myslím,že klukům nebylo třeba nic říkat, snad jen si dát pozor na začátek druhého poločasu a případný kontaktní gól. I druhý poločas jsme zvládli velmi dobře, přišli i další šance jednu z nich proměnil Dzimko. Bojovnost, disciplinovanost, týmový výkon a velmi dobrá práce směrem dolů, to vše zdobilo naše mužstvo, myslím že za dnešní výkon si kluci zaslouží velkou pochvalu."