Zápasy B-tým

Vytisknout

  

Bmuzstvo 

B-tým jede z Boleslavi bez bodu

 

FK St.Boleslav - FK Neratovice-Byškovice B 4:2 (2:1)

3. kolo 1.B třída - St.Boleslav (SO 10.9.2016 - 10:15)
diváci 68
    

branky - 4' Gazdík, 76' Sochor

 

Manažer B-týmu Jaroslav Urbánek - V dalším mistrovském utkání jsme v sobotu dopoledne zavítali na krásné hřiště Slavoje Stará Boleslav.
  Krásně ale nezačalo sobotní dopoledne už při srazu před odjezdem kdy se z neznámých důvodů nedostavili Babovák a Nguyen kteří měli být v základní sestavě a tak trenér musel řešit dvě změny a  ze základní sestavy se na post krajního obránce posunul Radim Novotný /návrat po dlouhodobém zranění ramene/ a na hrot Láďa Gazík který nám přišel v tomto zápase pomoct. Začátek zápasu nám vyšel znamenitě.Už ve 4.min. nacentroval po rychlé rozehrávce PVK z pravé strany Dohnal přímo na hlavu Gazdíka a jeho první kontakt s míčem znamenal naše vedení 0:1. V 11.min. jsme však řešili nepříjemnou situaci. Radim Novotný zahrál krátkou malou domů Adamovi, ten se při odkopu střetl s nohou dobíhajícího domácího útočníka Šmejkala a musel být ošetřován. Zápas statečně dochytal, ale po nedělní návštěvě u lékaře dostal sádru na 6 týdnů /zlomená kůstka v nártu/ a podzim pro něj s největší pravděpodobností skončil již ve třetím kole. Domácí vyrovnali stav v 17.min. kdy po rohu zahrávaném Matějovským míč na přední tyči lehce nadzvedl hráč domácích a míč skončil v šibenici u druhé tyče Adamovi branky. V té době začal sílit tlak domácích a my jsme se jen bránili. Ve 30.min. nastřelil z dálky nechytatelnou střelou z dálky Matějovský tyč a ve 32.min. tentýž hráč trefil z levé strany stříleným centrem druhou šibenici naší branky a z našeho nadějného vedení byla hned ztráta. Aby těch ztrát nebylo málo upadnul dvakrát po sobě na léčené rameno Radim Novotný a nevypadalo to ani s ním dobře. Trenér Stanislav Mourinho tušil že bude brzy muset na plac… V závěru prvního poločasu jsme se ještě dostali do dvou slibných šancí /Lovíšek,Dohnal/ ale domácí brankář své mužstvo podržel.
  Do druhého poločasu provedli domácí hned dvě změny v mužstvu a za nás nastoupil Stanič na post levého obránce místo zraněného Radima, u kterého se potvrdilo obnovení zranění znamenající další odpočinek od fotbalu… Pak jsme se již mohli na lavici střídat mezi sebou s Ivanem, kdo bude sedět vlevo a kdo vpravo. Domácí měli mírnou převahu,my jsme se spíše snažili o rychlé protiútoky ale ke změně stavu došlo až v 74.minutě kdy se po naší ztrátě míče na půlící čáře dostali domácí do rychlé akce a pěknou kombinací rozebrali naší rozhozenou obranu. Nám se povedlo zkorigovat stav hned v zápětí kdy se po rohu Dohnala prosadil hlavou Sochor a znervóznil tím nejen lavičku domácích. V nervózním závěru jsme se dostávali do slibných akcí které 2x zastavil praporek asistenta /dle záznamu na ČT4 nelze posoudit/ v 88.min. jsme nastřelili hlavou tyč prý ale zase z ofsajdu a tak domácí v nastaveném čase proměnili překvapivou střelou svůj rozehraný PVK, když jsme očekávali spíše centr. A záhy pak mohli jít slavit první bodový zisk v letošním ročníku. Musím uznat že zasloužený, po většinu utkání byli opravdu lepší. Nám se na úzkém hřišti příliš nedařila kombinace, která zdobí náš herní projev oproti soupeřům této soutěže v jiných zápasech.
  Zdravíme naše zraněné hráče, přejeme jim co nejrychlejší návrat na trávník a držte nám palce v dalších zápasech. Třeba překvapíme hned v sobotu v Pěčicích!"

 

Sestava:

                 Gazdík    Lovíšek
 
 Kalabiška
 Žežulka  Drahorád  Dohnal
       
Novotný  Sochor 
 Taňski
Zeman
       
                         Černý

 

Střídání - 46' Stanislav > Novotný

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.