Zápasy B-tým

Vytisknout

  

Bmuzstvo 

Z horké Pěčické půdy veze B-tým dva body

 

Sokol Pěčice - FK Neratovice-Byškovice B 2:3np (0:0)

4. kolo 1.B třída - Pěčice (SO 17.9.2016 - 17:00)
diváci 100
   

branky - 70' Ďurinda, 75' Lemarie, PK 5:6

 

Manažer Jarda Urbánek - V dalším mistrovském zápase jsme zavítali na hřiště jednoho z favoritů soutěže a adepta na postup,mužstva Pěčic.Předpoklad,že nás čeká kvalitní a dosud asi nejlepší soupeř se plně potvrdil.
  Po opatrném začátku,ve kterém se nám hned ve 4.minutě po centru z přímého kopu povedlo nastřelit Jínou tyč,soupeř postupně přebíral iniciativu a jeho kombinační hra nám dělala stále více problémů.I přesto že jsme vyztužili střed hřiště rozestavením 4 – 5 – 1 a na jejich kapitána a tvůrce hry Hubače nasadili osobního strážce Drahoše byla převaha domácích citelná.Hodně tomu pomohla i naše neschopnost chvíli podržet míč,chybovali jsme v přihrávkách kdy nám dělal problém si dvakrát za sebou přesně přihrát a naší hře chyběl i větší pohyb.Pravdou je,.že domácí si nevytvořili žádnou velkou gólovou šanci a co prošlo pochytal jistý Pospíšil, ale na umělecký dojem tento poločas vyzněl jasně pro domácí.
  Do druhého poločasu provedl Stanič dvě změny v sestavě i rozestavení.Dopředu, k osamocenému Andrejovi vysunul Lemiho a v záloze nahradil Dožiho David Nguyen. Ani tyto zásahy ale nepřinesli do naší hry hned změnu a tlak soupeře trval.Gólově se domácí prosadili poprvé v 53.minutě kdy o míč přišel poblíž našeho pokutového území Zelenka který místo obranného odkopu chtěl řešit situaci fotbalově,v nastalém zmatku ještě nepřesně zasáhl Lemi a tak se domácí konečně prosadili a vedli.V dalších minutách se ale začalo projevovat naše ofenzivnější rozestavení a i my jsme se dostali k ohrožení domácí branky.Po rohu Sochy nastřelil hlavou břevno Dufkovi branky a poznali jsme že ze vzduchu a po standartních situacích bychom mohli dělat přeci jen vzrůstově menším domácím hráčům problémy. Ze vzduchu přišlo i naše vyrovnání. Po rozehrání standartní situace se netradičně hlavou prosadil v 70.minutě Andrej -1:1. Hned za další tři minuty jsme už vedli.Po akci Andreje a jeho stříleném centru z levé strany se po zásahu brankáře dostal vyražený míč k Lemimu který ho pohotově z první do Dufkovi branky-1:2. To byl opravdu krásný gól a naše nejlepší fotbalová akce v tomto utkání. Bravo Andrej a Lemi!!! Domácím se povedlo brzy vyrovnat opět po standartní situaci kdy se míč v našem pokutovém území nešťasně odrazil od Tláskiho k domácímu útočníkovi a ten se v zakončení nemýlil- 2:2. V poslední čtvrthodině se již žádnému mužstvu nepovedlo své šance dotáhnout do úspěšného konce.Oba brankáři svá mužstva a podrželi a nás nepotěšil zvláště zákrok Dufka na brankové čáře proti prudké hlavičce Sochyho a naopak jsme kvitovali jisté zákroky Pospíšila. V penaltách zaváhali domácí hned v první sérii – břevno,my v páté sérii - vedle /Lemi/ ale když jsme v sedmé sérii proměnili a domácí kapitán,trenér a nejlepší hráč Hubač ne, radovali jsme se z prémiového bodu my.
  Zisk těchto dvou bodů by měl mužstvo povzbudit do dalších bojů,získali jsme je proti opravdu hodně kvalitnímu soupeři,který nás, musím uznat, po většinu utkání fotbalově značně přehrával.Ve svém kádru představil další nové mladé tváře zřejmě z mladoboleslavské líhně a tipuji je na adepta postupu. A z Pěčic se body nikdy moc nevozili!

Takže gratulace celému mužstvu a v neděli jdeme na Byšice! Umíte ještě vítězný pokřik?

 

Sestava:

              Ďurinda   Taňski
 
 Tláskal
 Žežulka  Drahorád  Dohnal
       
Zelenka  Sochor 
  Jína
Zeman
       
                         Pospíšil

 

Střídání - 46' Lemarie > Taňski, Nguyen > Dohnal, 66' Babovák > Zelenka

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.