Zápasy B-tým

Vytisknout

  

Bmuzstvo 

 B-tým na Kly  ve druhém poločase nestačil

 

Kly -FK Neratovice-Byškovice B   3:1 (1:1)

8. kolo 1.B třída - Kly (SO 15.10.2016 - 10:15)
diváků - 60
  

 Branka - 40' Sochor

 

 

Manažer Jarda Urbánek - „V sobotním dopoledni a v silné sestavě jsme v 8.kole zavítali na hřiště do Kel.Z širokého, nyní již celkem zdravotně kompletního kádru A mužstva,nás na toto utkání posílil Jína,Chládek,Palanský a Gabčo a jelikož domácí tým se nacházel v třízápasové sérii bez vítězství doufali jsme tajně v možný bodový zisk. Domácí museli řešit problémy se sestavou již před zápasem,v základní sestavě nastupovali jejich někteří hráči na nezvyklých postech a svůj kádr mohli doplnit jen o hráče B mužstva ale přesto jsme jejich momentální oslabení nedokázali využít.Ale postupně. Od začátku zápasu se hrál oboustranně útočný fotbal,na tuto soutěž ve slušném tempu a slušné kvalitě.Naše obrana kapitulovala již v 5.minutě kdy se po autovém vhazování hra rychle přenesla na druhou stranu hřiště odkud zacentroval domácí hráč za naší obranu kde ani jeden ze stoperů nedostoupil Šmída a ten následně přesně přeloboval z branky vyběhnuvšího Pospu. Tato rychlá branka nás na chvíli zaskočila a tak jsme se k prvnímu vážnějšímu ohrožení domácí branky dostali ve 13. minutě kdy Palo pálil vedle a následně v 17.minutě kdy Žíža z přímého volného kopu též Chaloupkovu branku minul. V dalším průběhu se k zakončení dostali i domácí, kteří ale též netrefovali zařízení a jejich pokusy zastavila až záchytná síť. Ve 30.minutě se za zadní stehenní sval chytil Ondrák,musel být následně střídán,domácí opět měnili sestavu kde se musel zatáhnout zpět Kudela a z kdysi hvězdné obrany Ovčár na hřišti zůstal jen Viskup a Studený.Naše vyrovnání stavu přišlo v 39.minutě kdy se po přímém volném kopu z centru Dožiho v pokutovém území prosadil pro něj netradičně nohou Sochy a z voleje nekompromisně pod břevno propálil obranný val i brankáře.Stále se nám ale nedařil náš záměr směřovat útočné akce spíše přes naší levou stranu,tedy přes jejich pravého beka Sobotku, a stereotypně jsme se snažili prosadit přes zkušeného Viskupa.Málo ve hře byl Doži.
 
Do druhého poločasu přišel na hřiště Gaboš který vystřídal Nguyena a očekávali jsme že jeho rychlost a zakončení by mohlo vyrovnaný zápas překlopit na naší stranu.Do středu zálohy se stáhnul Mára,Drahoš šel na pravý kraj zálohy a prvních 15 minut druhého poločasu jsme byli   lepší.Ve 49. minutě pálil na bránu Drahoš, v 50. minutě pěkně zakončil Mára ale jeho pokus brankář Chaloupka pěkně chytil,vedle skončil i jeho další střelecký pokus.V 52. minutě se po naší standardní situaci dostal míč k našim dvěma bránícím hráčům,Chlaďas zaváhal s jeho odehráním a rychlou akci Šmída zastavil vyběhnuvší Pospa mimo pokutové území nedovoleným zákrokem a dostal ŽK.Skóre se měnilo v 59.minutě ale bohužel v náš neprospěch.To si s naší pravou stranou pohrál Hyka,dostal se s míčem do pokutového území a přesnou střelou na zadní tyč rozveselil kelské obecenstvo a své spoluhráče.My jsme odpověděli v 66. minutě další střelou Žížy vedle a v 70.minutě Chládkovým pokusem z přímého volného kopu z nebezpečné vzdálenosti se stejným výsledkem.V té době se hrál opravdu kvalitní zápas ve kterém domácí chtěli svůj náskok navýšit a my jsme se snažili naopak skóre srovnat.Naše největší šance na vyrovnání přišla v 80. minutě kdy se konečně Gabčo dostal ke kolmé přihrávce a zakončil jen těsně vedle domácí branky z které proti němu pohotově vyběhl Chaloupka.V závěru utkání se na hrot vysunul i Jína,zůstali jsme v obraně jen ve třech a do této obrany předvedl úplně stejnou akci Hyka, který si podél lajny udělal kužely z našich hráčů Lemiho a Zorana a úplně stejnou střelou na zadní tyč rozhodl zápas ve prospěch domácích.Doufám,že jeho akce sledovali i naši hráči kteří by měli být naší útočnou oporou! Škoda,velká škoda že jsme z Kel žádný bod nedovezli. Minimálně bod byl hodně blízko. Chyběl nám ale opět rozdílový hráč který by dokázal nějaký gól vstřelit,oni ho v Hykovi měli,my bohužel v osobách Pala a Gabča od kterých jsme góly nejvíc očekávali, nikoli.Palo se z pozice hrotového útočníka postupně vytrácel někam na pravou stranu hřiště k lajně, odkud se snažil centrovat do prostorů před branku kde měl být právě on.Sice nevypustí žádný míč,bojuje pro mužstvo,ale efekt této hry je nulový. A Pepa? Jestliže se za celý poločas dostane pouze k jedné akci tak je asi někde chyba. Malá aktivita a málo pohybu v nábězích neumožní střelecké prosazení ani borci jeho kvalit. Bohužel útočníci z kádru B mužstva /Lemi a Frýza/ trénují málo a tak jsme po právu druhý nejhůře střílející tým soutěže a naším nejlepším střelcem je i po 8 odehraných kolech stoper Sochi!
 Dnes budu kritický i dál, úspěch v tomto utkání nás mohl zařadit do horní poloviny tabulky,hodně jsem o úspěch proti tomuto soupeři stál. Bohužel zase jsme prohráli a zaslouženě! Mužstvo stále nepodává očekávané výkony odpovídající podmínkám a zkušenostem, které oproti jiným soupeřům máme. Po počátečních rozpacích nyní již velmi dobře funguje spolupráce s A mužstvem, pokud je potřeby jdou nám pomoct též dorostenci, takže samotný úzký kádr je vždy doplněn. To většina ostatních soupeřů nemá a k dispozici mají většinou jen hráče B mužstva hrající nižší soutěže. Na rozhodčí si též,až na jeden zápas kdy jsme spíš vyhrát nemohli, též stěžovat nemůžeme.
 Ale jsme na konci tabulky s hubeným ziskem deseti bodů za dvě domácí těsné výhry a dvě výhry na penalty ze hřišť soupeřů, patříme ke čtyřem nejhorším mužstvům soutěže a po domácím zápase proti Dlouhé Lhotě, který musíme zvládnout za tři body, pak v následujících kolech jedeme dvakrát na Boleslavsko a máme doma ambiciózní Mělník!"  

 

Takže by to borci chtělo přidat!

 

Sestava:

            Palanský     Nguyen
 
 Drahorád
 Žežulka  Lovíšek  Dohnal
       
Chládek  Sochor 
  Jína
Taňski
       
                     Pospíšil

 

Střídání - 46' Gabčo > Nguyen, 70' Babovák > Dohnal, 75' Lemarie > Drahorád

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.