Zápasy B-tým

Vytisknout

  

Bmuzstvo 

 B-tým napravil ztracené body a zvítězil v Bousově

 

D. Bousov - FK Neratovice-Byškovice B  0:1 (0:0)

12. kolo 1.B třída - D.Bousov(SO 12.11.2016 - 14:00)
diváků - 80
  

branka - 50' Taňski

 

 

Manažer Jarda Urbánek - „Po neuvěřitelném průběhu vezeme krásné tři body!

 

 Náš poslední venkovní zápas podzimní části nám za neuvěřitelných skutečností přinesl další tři body.Naše sestava se oproti zápasu proti Mělníku musela změnit hned na několika postech. Zraněné borce Babováka , Drahoráda a Chládka doplnil na marodku ještě v pátek Zeman a tak jsme opět řešili koho za ně postavit.Nakonec se nám povedlo do zápasu nominovat dorostence Kalabišku a Tláskala takže nás již bylo 10 s tím,že další 4 borci včetně brankáře mužstvo doplní po dopoledním zápase A mužstva v Kladně. Vše klapalo podle plánů a podle posledního rozhovoru se auto s hráči mělo do Bousova dostavit těsně před začátkem utkání.Zvrat v průběhu ale přišel těsně před 14.00 hod. kdy mi trenér Stanislav Mourinho oznámil že jsou někde za Čáslaví a že přijedou až na druhý poločas! Za Čáslaví je opravdu taky vesnice Bousov …..
 
Situace jako ze seriálu Okresní přebor kdy Slavoj Houslice jel k utkání také dle navigace a část hráčů přijela někam jinam se tak stala nám! Narychlo jsme tedy museli změnit sestavu,do brány musel dobrovolník Zoran Taňski který ve vypůjčeném dresu a v zimních rukavicích od Jirky Chrdleho šel odolávat útokům domácích,do zálohy se postavil Jirka Chrdle a v 10 lidech jsme čelili jejich tlaku.Ti si hned zákonitě vytvořili tlak,skoro celých 45 minut se odehrálo na naší půlce.Branku domácích jsme ohrozili jen lobem Jirky Chrdleho který skončil těsně nad brankou a střelou Kalabišky která skončila vedle. Domácí si ale ve svých šancích počínali zbrkle,chtěli zoufale rychle vstřelit branku která by je uklidnila.Jejich zakončení však bylo hodně nepřesné,něco chytil Zoran a tak i přesto,že se čas neuvěřitelně vlekl udrželi jsme bezbrankový stav do poločasu.
  Když se opravdu o poločase objevilo v areálu známé auto s našimi hráči následovalo rychlé převlékání,střídání v naší brance a doplnění hráčů na plný počet.Tato skutečnost nás výrazně povzbudila a tak jsme v 50. minutě po přihrávce Lemarieho na rozběhnutého Taňského a jeho přesné střele z úhlu šli do vedení my!Naše branka domácí zaskočila a na chvíli jsme převzali zápas do svých rukou.Do šance se dostal Pepa Gabčo který vystřídal Tomáše Lemarieho a pak hlavně mlaďas Kalabiška který však na brankáře domácích nevyzrál.Domácím pak již čas utíkal hodně rychle,snažili se svou hru oživit plným počtem střídání,jejich nejlepší hráč Koštíř se pokusil o několik indidviduálních průniků do blízkosti naší branky ale naše defenziva odolala i těmto pokusům. Po závěrečném hvizdu rozhodčího jsme si pak mohli vychutnat dosyta náš úspěch!
 
Za tyto cenné body získané po obětavém výkonu zaslouží pochvalu celé mužstvo,vyzdvihnout musím ale Zorana který nejenže udržel čisté konto v prvním poločase ale v tom druhém také vítěznou branku vstřelil! To by si zasloužilo zisk hráče kola! Takováto vítězství jsou hodně důležitá i pro atmosféru v mužstvu a tak věřím že za týden v Neratovicích na Borek vletíme a závěrečný zápas si také užijeme.

 

Takto silné zážitky nás přece musí povzbudit do další práce,v sobotu to byla fakt nádhera!"

 

sestava :

            Lemarie        Chrdle
 
 Tláskal
 Žežulka  Lovíšek  Dohnal
       
Nguyen    Jína
 Sochor
Kalabiška
       
                     Taňski

 

Střídání - 46' Šteiner > Dohnal, 53' Gabčo > Lemarie, 85' Stanislav > Lovíšek                  

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.