Zápasy B-tým

Vytisknout

 

Bmuzstvo

  Jak viděl podzimní část sezony manažer Jarda Urbánek

                            urbanek

 

Odehranou podzimní část této sezóny musím s ohledem na bodový zisk hodnotit pozitivně.Oproti minulé podzimní sezóně jsme získali o 7 bodů víc a celkový zisk 23 bodů nás tak řadí do horní poloviny tabulky naší skupiny.Toto umístění se už trochu přibližuje naším současným klubovým možnostem.

Základní kádr mužstva,i když je hodně úzký, je celkem dobře věkově rozvrstven.Generaci nejstarších borců /Žíža,Sochy,Drahoš,Zéma a Adam Černý/ kteří mají stále chuť hrát fotbal a slouží jim i zdraví je doplněna střední generací /Mára,Lemi,Zoran/ a do stabilního kádru patří i mladíci /Dóži,Babas,Nguy,Pospa/.Škoda,že po zranění v prvním kole v Nelahozevsi již přestal chodit další mladík Frýzek který se jevil v přípravě hodně dobře.Kádr tak na jednotlivé zápasy doplňujeme o hráče širšího kádru A mužstva a další hráče z věkové kategorie dorostu /Štajny,Kála,Tlásky,Brabec,Douděra atd./ jejichž zápasové zapojení,pokud budou chtít hrát za muže, by v jarní části mělo být zase vyšší.Návrat po zranění hlásí na jaro Radim Novotný který byl delší dobu zraněn.

V zimní přípravě,která bude od poloviny ledna do poloviny února probíhat společně s A mužstvem /náš trenér Petr Stanislav Mourinho je na stáži v zahraničí/ by hlavně hráči střední a mladé generace měli absolvovat pokud možno co nejvíce tréninkových jednotek a něco naběhat. U hráčů nejzkušenějších bych očekával v tomto období individuální přípravu odpovídající jejich aktuálnímu zdravotnímu stavu a fyzické kondici.Zhruba od poloviny února bychom měli začít trénovat samostatně a já doufám že účast bude lepší než v závěru podzimu.

Od začátku března nás pak čekají maximálně tři přátelské zápasy a koncem března pak první kolo odvetných mistrovských zápasů se soupeřem z Nelahozevse.

Děkuju tedy ještě jednou za odvedené výkony v odehraných utkáních.Když jsem v létě s vedením jednal o svém nástupu k mužstvu,řekl jsem,že rád pomůžu s fotbalem tam kde budu vidět v přístupu hráčů jejich opravdový zájem.I když je vždy možné něco zlepšit a není v této složité době jednoduché zorganizovat si svůj pracovní a soukromý program s nějakým organizovaným koníčkem tak stále platí: Kdo chce hledá způsoby,kdo ne hledá důvody!

Takže si nyní odpočiňte,přes Vánoce moc nepřiberte ať vám je nové tréninkové oblečení které máte objednané a které dostanete!Na jaře na to zase společně vletíme a budeme hledat způsoby jak se v naší tabulce posunout výš!"

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.