B-tým na vítězné vlně, zvítězil i v Benátkách

0:1 (0:0)

15. kolo 1.B třída - Benátky n/J(Ne 2.4. - 16:30)
diváků - 85

branka - 71' Ďurinda

Manažer Jaroslav Urbánek - „Ve druhém jarním kole jsme zavítali na hřiště jediného soupeře který nás na podzim u nás dokázal porazit,mužstva Benátek B.Náš cíl byl tedy celkem jasný – pokusit se odvetu a odvézt si z Benátek nějaké body.
  Ještě před začátkem utkání musel trenér Stanislav udělat nucenou změnu v sestavě když se i přes příslib nedokázal do Benátek včas dostavit David Nguyen,který jako dopravní prostředek zvolil motorku a jeho Simson asi víc než 40km/hod proti větru nedá…..

Do základní sestavy se tak dostal Lemi a byl to právě on kdo již v 5. minutě utkání po chybě domácího obránce postupoval sám na brankáře Jíru ale ten mu dokázal tuto šanci zlikvidovat. Tato akce odstartovala festival našich šancí ve kterých jsme nechali vyniknout domácího brankáře nebo domácí branku těsně míjeli.Vše vyvrcholilo ve 25.minutě neproměněním pokutového kopu za sražení Michala Palanského kdy právě Stanič nevyzrál na domácího brankáře.Kdybychom po první půlce vedli už 3:0 mohlo to být,vzhledem k průběhu utkání pro domácí ještě přijatelné skóre…

Průběh zápasu se nezměnil ani ve druhém poločase,jeho vývoj jsme měli plně pod kontrolou a mužstvo dodrželo přesně pokyny které trenér před zápasem v kabině zdůraznil. Domácí mužstvo bylo evidentně zaskočené naším taktickým výkonem,působilo bezradně a mělo problém si dvakrát za sebou přesně přihrát.
  O našem vítězství rozhodl přesnou střelou Andrej Ďurinda který dostal přesnou přihrávku z hlavy Matouše Brabce,navedl si míč zleva do pokutového území a přesnou střelou na zadní tyč nedal domácímu brankáři šanci. To běžela 71.minuta a dala se očekávat od domácích ještě nějaká snaha aspoň o vyrovnání pro ně nepříznivého stavu.Ta však žádná nepřišla,domácí snad za celý zápas neohrozili naší branku a zahrávali pouze jeden rohový kop…
   V neděli to byla v Benátkách z naší strany výuka taktiky fotbalu pro mladé mužstvo domácích /nejstarší hráč r. 91/ a za mé krátké působení u mužstva jasně nejlepší výkon který jsme předvedli! A pokud se svalové zranění smolaře Radima Novotného ukáže v týdnu jako méně vážné budu jen rád.

Před zápasem s dalším soupeřem který nás na podzim porazil /Stará Boleslav/ a navíc nám v tomto zápase nepříjemně zranili Adama budeme potřebovat každou zdravou nohu!

Určitě je chceme porazit!

Za nedělní utkání patří celému mužstvu velké poděkování,to bylo krásné nedělní odpoledne!"