B-tým stále na vítězné vlně, otočil zápas s Boleslaví

FK Neratovice-Byškovice B - St.Boleslav  2:1 (0:1)

16. kolo 1.B třída - Byškovice(Ne 9.4. - 16:30)
diváků - 67

branka - 59' a 86' Pajkrt

Manažer Jarda Urbánek - „V dalším domácím zápase jsme přivítali dalšího soupeře se kterým jsme na podzim prohráli a s touhou jim tuto porážku vrátit.
  Naše sestava se oproti minulému vydařenému zápasu v Benátkách musela měnit na několika postech.Na místo stopera se místo Jíny posunul Michal Babovák, zraněného Radima Novotného nahradil Chládek,do středu zálohy se místo nemocného Vaška Žežulky postavil minule absentující Drahorád; od začátku dostal příležitost Matěj Brabec, který nahradil Andreje Ďurindu a David Nguyen který též minule střídal. Na střídání jsme tedy měli k dispozici uzdraveného Máru Lovíška,Kubu Pajkrta a Vaška Žežulku.
  Tyto podstatné zásahy do sestavy však neměly prakticky žádný vliv na herní projev našeho mužstva.Hned od začátku utkání jsme se prezentovali dobrou kombinační hrou a jen neproměňování vypracovaných šancí kazilo celkový dobrý dojem z naší hry.Oba naši útočníci se ocitli ve vyložených brankových příležitostech avšak na hostujícího gólmana nevyzráli..
  Hosté, o kterých je známo že ze svého úzkého hřiště těží ze standardních situací a z dlouhých autových vhazování nás ničím jiným nepřekvapili. Ve 20. minutě se ale přesto dostali do vedení po rozehraném volném kopu a přesné hlavičce jejich nejlepšího hráče a kapitána Nováka…
  Do konce poločasu jsme ještě předvedli několik zahozených šancí (v tomto zápase v této disciplině vynikal Michal Palanský) a tak i přes herní převahu jsme v poločase prohrávali 0:1.
  Do druhého poločasu provedl trenér jednu změnu v sestavě kdy Matouše Brabce /opět odvedl poctivý výkon/ nahradil Kuba Pajkrt, který si přišel spravit chuť po nepříliš vydařeném sobotním utkání A mužstva a byl to právě on kdo v 60.min. vyrovnal po rohovém kopu Chládka hlavou stav na 1:1. Náš sílící tlak umocnilo i další střídání kdy Tomáše Lemarieho nahradil v útoku Mára Lovíšek. Obrat ve skóre v náš prospěch visel na vlásku. Do 80. minuty jsme soupeře zatlačili před jeho branku, ale síť za zády brankáře napnout nedokázali. V závěrečné desetiminutovce však hosté zahrozili i před naší brankou a nás udržel ve hře výborný zákrok Adama v naší brance který konečky prstů vytáhl na břevno prudkou střelu jejich útočníka a poté hosté ještě dvakrát Adamovu branku minuli. A tak jsme bojovné a slušně hrané utkání nakonec rozhodli v 87. minutě druhou brankou Kuby Pajkrta, který se tak stal naším hrdinou tohoto zápasu. Kéž by mu zbyla přesná muška i do dalších zápasů našeho A mužstva.
  Ve druhém utkání za sebou jsme podali opravdu kvalitní výkon za který patří i tentokrát mužstvu poděkování.Konečně jsme v tabulce tam kam svými možnostmi patříme a já doufám,že i po dalším zápase proti silným Pěčicím čelní příčky udržíme!"