FK Neratovice-Byškovice B - Pěčice  1:2np (1:1)

17. kolo 1.B třída - Byškovice(Ne 16.4. - 17:00)
diváků - 40

branka - 37' Nguyen

Manažer Jarda Urbánek - Čtvrté jarní kola,třetí domácí zápas a proti nám silný soupeř z Pěčic,tak vypadala pozvánka na další mistrovský zápas I.B. třídy.

Začátek soutěže nám vyšel nad očekávání a tak jsme chtěli naší bodovou sérii protáhnout o další zápas a kvalitnímu soupeři body nenechat.Hosté nás zaskočili zařazením svého tvůrce hry na pravý kraj zálohy a tento tah jim hned na začátku utkání vyšel protože Hubač si po náběhu za obranu zpracoval míč a nedal Pospíšilovi šanci.Běžela 1.minuta a už jsme prohrávali 0:1.

Rychlé vedení hostů nám jen potvrdilo že k nám přijel v neděli dosud nejkvalitnější soupeř s kterým jsme se na jaře potkali a že bodový zisk nás bude stát hodně sil.Naše hra se pozvolna zvedala a i my jsme si vytvořili slibné příležitosti které však brankou neskončili.

Naše vyrovnání zařídil až ve 37.minutě David Nguyen,který pohotovou střelou vrátil do branky hostí míč vyražený jejich brankářem. Poločas tedy skončil smírně.

Druhé dějství přineslo mírnou převahu našeho mužstva které si vytvořilo další možnosti k obratu skóre v náš prospěch,ale řešení v jejich závěrečných fázích nebylo z naší strany ideální.Nutno ale dodat,že soupeř nevynechal žádnou možnost k ohrožení naší branky a tak na pozoru musel být jak Mára Pospíšil tak Adam Černý který Máru musel v 67.minutě nuceně vystřídat po srážce s hostujícím útočníkem /dnes jsem s ním mluvil a měl by být v pořádku/.

Zápas vítěze tedy neurčil,střelba pokutových kopů je vždy loterie ve které byl v neděli přesnější soupeř z Pěčic a druhý bod do tabulky si z tohoto utkání připsal on.

Zisk jen jednoho bodu z tohoto zápasu po bodových hodech v minulých kolech trochu mrzí,musíme však uznat sílu našeho nedělního soupeře.Důležité pro nás je, že nadále předvádíme solidní kombinační hru se spoustou pěkných fotbalových akcí které potěší naše fanoušky i samotné hráče.V kabině je znát dobrá nálada,mužstvo prostě šlape! A pokud začneme v následujících zápasech proti okresním soupeřům /Byšice,Lužec,Tišice a Kly/ efektivněji proměňovat vypracované šance,dočkáme se i dalších cenných bodů!