Zápasy B-tým

Vytisknout

  

Bmuzstvo 

 B-tým veze z Byšic všechny body

 

Byšice - FK Neratovice-Byškovice B  0:1 (0:0)

18. kolo 1.B třída - Byšice(SO 19.4. - 17:00)
diváků - 88
 

branka - 72' Rejman

 

 

Manažer Jarda Urbánek - V dalším dějství příběhu NERA B v I.B.třídě jsme zavítali na hřiště nedalekých Byšic kde jsme nastoupili k zápasu proti na jaře zatím trápícímu se mužstvu domácích.
  Že se ale po velmi dobrých výkonech v minulých zápasech budeme v sobotu trápit i my bylo pro mě i trenéra velkým překvapením…
  Hodnocení tohoto zápasu bude vcelku krátké protože vlastně není skoro co hodnotit.První poločas bylo úplné fotbalové porno v přímém přenosu,naší hře chyběl pohyb,vázla kombinace i přesnost a tak nadšeně bojující domácí s námi celkem bez problémů drželi krok.
  Protože ale oni prochází nyní určitou krizí stojí za zmínku pouze naše šance Michala Palanského kterou vyřešil domácí brankář a střela domácích z úhlu která skončila vedle tyče Adamovi branky.O poločase jsme si v kabině se Staničem nejprve propláchli oči Opthalem abychom poznali že jsme v kabině mužstva které v minulých dvou kolech předvádělo povedené akce a hýřilo aktivitou a pak začal trenér promlouvat k mužstvu.
  O střídání si řekl Žíža,nahradil ho Matouš Brabec který se posunul do útoku k Michalovi Palanskému místo Máry Lovíška a ten se zasunul zpět do zálohy.Obraz naší hry se ale měnil hodně pozvolna.Šancí před oběma brankami bylo v tomto utkání minimum a tak o výsledku a zisku tří bodů pro naše barvy rozhodla střela Martina Rejmana který po ojedinělé rychlé a přesné akci překonal Schneidera v domácí brance.
  V závěru zápasu nám ještě rozhodčí na pokyn svého asistenta vyloučil kapitána Zemana,nechal domácí v nastaveném čase rozehrát několik standartních situací ale domácí i při nich předvedli proč mají nyní svých starostí až dost...
  Koho za sobotu pochválit? Snad jen naše nejmladší borce Brabce a Babováka. Michal Babovák odvedl ve stoperské dvojici s Jínou spolehlivý výkon a může něco pochytit z jeho zkušeností,Matouš Brabec se prezentoval přesně tím co od něj trenér chtěl /hodně pohybu a aktivita při napadání domácí rozehrávky/,navíc se i zapojil do akce která rozhodla o našem vítězství.Takže jen tak dál mlaďasové!
  Do zápasu zasáhnul po zranění se na trávníky vracející Kalabiška což je další drobné pozitivum tohoto utkání.
  Jinak ale náš sobotní výkon by,na stabilizovaný tým Lužce,se kterým se v neděli utkáme v přímém souboji o druhé místo v tabulce,k zisku bodů určitě nestačil.

Ale to mužstvo určitě ví.

 

sestava :

            Palanský        Lovíšek
 
 Žežulka
 Drahorád   Chrdle  Rejman
       
  Zeman     Jína
 Babovák
 Nguyen
       
                       Ćerný

 

Střídání - 46' Brabec > Žežulka, 71' Kalabička > Palanský

ŽK - 43' a 87' Zeman, 73' Kalabiška     ČK - 87' Zeman

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.