Zápasy B-tým

Vytisknout

  

Bmuzstvo 

 V přímém souboji o druhou příčku porazil B-tým Lužec

 

FK Neratovice-Byškovice B - AFK Lužec  3:2 (2:1)

19. kolo 1.B třída - Byškovice(NE 30.4. - 17:00)
diváků - 80
 

branka - 24' Brabec, 32' Rejman, 47' Chrdle

 

 

 

Manažer Jarda Urbánek - Už po skončení zápasu minulého kola v Byšicích se hráči v kabině začali bavit o zápase proti Lužci,tedy soupeři kterému jsme chtěli vrátit porážku z podzimního zápasu. Když navíc do kabiny přilétla před zápasem „sudová motivace“ v případě vítězství a ve hře bylo i průběžné druhé místo v tabulce bylo o náboj tohoto zápasu postaráno.
 
Že se v zápase střetla dvě mužstva z popředí tabulky se přítomní diváci přesvědčili hned o jeho samotného začátku. Vstup do utkání vyšel lépe Lužci, který v 5.minutě potrestal naší ztrátu míče a rychlou akci přesně zakončil jejich útočník. Podobné rychlé akce předvedli hosté v úvodních dvaceti minutách ještě dvě,obě jim ale zlikvidoval Adam. Poté jsme postupně začali získávat herní převahu která vedla k otočení skóre v náš prospěch.Nejprve ve 24.min. zakončil přesně Matouš Brabec pěknou individuální akci Martina Rejmana a v následujících minutách si oba jmenovaní své zápisy do vývoje zápasu vyměnili.Matouš donutil svou příkladnou aktivitou v napadání k chybě obranu hostí a Martin Rejman proměnil svůj sólový nájezd po poskytnuté výhodě ve hře ve vedoucí branku našeho mužstva.
 
Naše převaha trvala i po zahájení hry ve druhém poločase a když ve 47.minutě přidal další gól pěknou ránou náš špílmachr Jirka Chrdle vypadalo to v tomto zápase na naše bezproblémové vítězství.Navíc když jsme předváděli pěknou kombinační hru s aktivním zapojením obou krajních obránců /Zéma a David Nguyen/ a soupeře jsme přehrávali.
 
Hosté však dobře prostřídali,nám naopak postupně docházeli síly a Lužec se v závěrečné čtvrthodině herně zvednul ale skóre dokázal už jen snížit v 83. minutě brankou z penalty.
 
Nyní opět rád celé mužstvo pochválím za odvedený výkon,v neděli to zase klapalo naplno.
 
Pozitivní je též že se absenci některých hráčů /Žíža;Drahoš;Palo a Lemi/ podařilo nahradit zařazením mladých hráčů /Kalabiška; Brabec/,že již k návratu na trávníky byli po zranění připraveni Radim Novotný a Michal Buzek a že se k mužstvu připojil po návratu ze zahraničí Dominik Dzimko.Navíc všichni chtějí hrát a nemusíte nikoho k fotbalu nutit tak jak to na této úrovni hlavně u mladých ve spoustě oddílů je…
 
Nyní se již těšíme do Tišic kde, pokud podáme podobný výkon a bude vše fungovat jako v zápase s Lužcem,můžeme svou bodovou šńůru prodloužit a zůstat lídru tabulky na dostřel.
 
Perlička na závěr, Matouš Brabec se dostal do sestavy kola tak mu na adrese fotbalunas posílejte své hlasy. A Matoušovi posílám velkou gratulaci!

 

sestava :

            Brabec        Kalabiška
 
 Lovíšek
 Rejman   Chrdle  Babovák
       
 Zeman     Jína
 Stanislav
 Nguyen
       
                       Ćerný

 

Střídání - 76' Dzimko > Kalabiška, 88' Novotný > Lovíšek, 90' Buzek > Brabec

ŽK - 42' Nguyen     ČK - 0

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.