Zápasy B-tým

Vytisknout

  

Bmuzstvo 

Tišice schytaly od B-týmu bůra

 

Sokol Tišice - FK Neratovice-Byškovice B  1:5 (0:3)

20. kolo 1.B třída - Tišice(SO 6.5. - 17:00)
diváků - 80
 

branky - 33' a 39' Rejman, 35' Lemarie, 50' Palanský, 64' Kalabiška

 

 Manažer Jaroslav Urbánek - „V utkání které mělo největší náboj v týdnu před zápasem jsme v suchém triku přejeli sousední Tišice vysokým rozdílem!
 
Začátek zápasu byl oboustranně hodně opatrný,oba soupeři čekali co ten druhý vymyslí a tak se toho před oběma brankami mnoho nedělo. Ale i v této fázi utkání jsme byli aktivnější a pro soupeře nebezpečnější. Na začátku druhé půlhodiny se nám povedla rychlá akce středem hrací plochy kterou zkušeně proměnil v náš vedoucí gól Martin Rejman. O dvě minuty později se po dlouhé době střelecky prosadil ,,Benzema“ Lemi a za dalších 5 minut podruhé v zápase Rejmi a tím bylo prakticky rozhodnuto.
 
Domácí sice na začátku druhé půle snížili po rohovém kopu brankou Tomáše Brzoně na 1:3 ale v 50. minutě se konečně / po spoustě promarněných tutovkách v minulých utkáních/ trefil i Michal Palanský a tento gól domácí položil úplně. Nám se do konce zápasu povedlo několik pěkných kombinací,brankou však skončila již jen jedna akce při níž Hádka v 64. minutě překonal Kalabiška. Utkání se pak v klidu dohrálo,trenér Stanič protočil sestavu a do hry zasáhl i nebezpečný snajpr Adam Černý jako hrotový útočník!
 
K sobotnímu vítězství nad vcelku odevzdaným soupeřem nám stačil průměrný výkon. Od domácích jsem v boji o záchranu očekával určitě více bojovnosti a zarputilosti. Takto jim můžu a chci pochválit jen areál,perfektní trávník a pěkné zázemí které je vizitkou obce a kde je vidět zájem a práce lidí okolo fotbalu. To kdyby šlo přestěhovat do Byškovic…
 
Domácí hráči musí,pokud chtějí v B. třídě zůstat,v příštích zápasech rozhodně přidat...
My budeme mít příští týden jiné a zcela jistě příjemnější starosti. Nás čeká v příštím kole souboj s naším posledním přemožitelem,současně vedoucím mužstvem tabulky a snad i aspirantem na postup,mužstvem Kel. U nich jsme na podzim odešli po dobrém výkonu poraženi,ale od té doby,tedy celkem ve 12 zápasech,jsme v každém utkání bodovali. Protáhneme tuto sérii i o další zápas? Nebo dokonce zazpíváme těmto hvězdám minulých let tentokrát my? Souboj prvního s druhým,je pěknou pozvánkou na nedělní odpoledne a věřím,že pro další úspěch společně hodně mákneme!
 
Kly v současném rozpoložení k poražení určitě jsou ..."

 

 

sestava :

           Lemarie        Rejman
 
 Lovíšek
 Drahorád   Chrdle  Kalabiška
       
 Zeman  Babovák
 Stanislav
 Nguyen
       
                       Pospíšil

 

Střídání - 45' Palanský > Lemarie, 65' Brabec > Stanislav, 80' Černý > Drahorád

ŽK - 8' Chrdle     ČK - 0

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.