Zápasy B-tým

Vytisknout

  

Bmuzstvo 

Od posledního vezeme dva body

FK Dlouhá Lhota - FK Neratovice-Byškovice B    0:1np (0:0)

22. kolo 1.B třída - Dlouhá Lhota(SO 20.5. - 17:00)
diváků - 30
 

 

 


Manažer Jarda Urbánek -
V posledním výjezdu za soupeřem z okresu Mladá Boleslav nás los ve 22.kole poslal v sobotu do Dlouhé Lhoty.Náš soupeř krčící se na posledním místě tabulky s hubeným bodovým ziskem soutěž již delší dobu se ctí pouze dohrává.Podle postavení v tabulce jsme byli tedy v tomto utkání jasnými favority ale tuto roli jsme z několika důvodů nepotvrdili a nakonec jsme byli rádi za zisk dvou bodů.
 
Sestavit a dát dohromady na toto utkání dostatečný počet zdravých hráčů stálo mě a trenéra spoustu úsilí.Tento náš zápas kolidoval se zápasem A mužstva /kde mají,tak jak to bývá, v závěru sezóny též několik zraněných hráčů/ a tak jsme nemohli z jejich kádru nikoho použít,navíc se již dříve omluvil Drahorád,Kalabiška a Dzimko a v sobotu ještě Lovíšek,Pospíšil a Buzek.
 
Nakonec nás tedy jelo 12 /na střídání pouze Honza Maštalíř z mladšího dorostu/ a v sestavě se Sochorem /na hřišti po půl roce/; Žežulkou /po měsíci/; Radimem Novotným /po třech týdnech/ a Jínou /po dvou týdnech/.
 
Samotné utkání se odehrálo v poklidném duchu a tak za zmínku stojí z naší strany v prvním poločase pouze pěkná střela Davida Nguyena kterou domácí brankář vyrazil a v poslední minutě hlavička Sochora která skončila těsně vedle domácí branky.Soupeř zahrozil pouze jednou,ale jeho šanci zlikvidoval Adam,jinak jednoznačně náš nejlepší hráč v tomto utkání.
 
V druhém poločase pak stojí za zmínku z naší strany neproměněný pokutový kop nařízený za podražení Michala Palanského který Michalu Babovákovi chytil domácí brankář a jen kousek chyběl na zadní tyči právě Honzovi Maštalířovi k zakončení stříleného centru.Domácí již měli ve druhém poločase více šancí než my,ale všechny,včetně té největší /sólový únik/ jim zlikvidoval opět Adam a tak se šlo na střelbu ze značky pok kopu.V nich všichni proměńovali až do 7. série ve které domácí brankář nastřelil břevno a tím rozhodnul o zisku prémiového bodu pro nás.
 
Za daných okolností to však bylo naše maximum za které můžeme být ještě rádi.Stále se trápíme v koncovce našich akcí,oba dva naší útočníci prakticky za celý zápas neohrozili domácí branku a jsou to útočníci jen pouze podle postavení na hrací ploše...
 
Pokud nedáme gól ze standartní situace nebo po povedené akci z druhé vlny /které jsme v tomto utkání též příliš neměli/ nemůžeme v utkání vyhrát.
 
Navíc v utkání na širokém hřišti se projevila naše /nebo spíš vaše/ mizivá účast na trénincích a poslední celek tabulky nás /vás/ v závěru fyzicky i přehrával a to že v mužstvu byli i dva hráči kteří ještě na podzim patřili do základu divizního kádru by nepoznal vůbec nikdo….
 
V neděli hostíme zachrańující se Bakov který přijede a bude bojovat protože mu nic jiného nezbývá! My,pokud se chceme udržet na medailovém umístění, musíme určitě přidat!
 
Do utkání určitě nezasáhne Jirka Chrdle kterému přejeme brzké uzdravení a v příští sezoně návrat mezi nás a hlavně na zelený pažit!

 

Po nedělním zápase si udělejte chvilku času,chceme s vámi probrat příští sezonu a návrh na nový hrací termín domácích zápasů!"


sestava :

           Lemarie        Palanský
 
 Brabec
 Žežulka  Babovák
 Novotný
       
 Zeman      Jína
 Sochor
 Nguyen
       
                       Černý

 

Střídání - 68' Maštalíř > Novotný

ŽK - 81' Nguyen, 90' Jína    ČK - 0

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.