Zápasy B-tým

Vytisknout

  

Bmuzstvo 

S předposledním Bakovem jsme získali pouze bod

FK Neratovice-Byškovice B - Bakov n/J   2:3np (1:0)

23. kolo 1.B třída - Byškovice(NE 28.5. - 17:00)
diváků - 40
 

branky : 13' Lemarie, 87' Brabec

 

 

Manažer Jarda Urbánek - „Toto utkání se mi nehodnotí vůbec lehce.Je pondělí večer a pořád nedokážu pochopit jak tak zkušené mužstvo může takhle blbě ztratit prakticky vyhraný zápas…

Ten se odvíjel podle předpokládaného scénáře.Hosté přijeli bránit a bojovat o každý bod až do konce a za tuto snahu byli i odměněni.Nám se povedl vstup do zápasu ve kterém jsme se hodně tlačili před soupeřovu branku a hned ve 2. minutě musel hostující brankář řešit složitou situaci po umístěné hlavičce stopera Jíny.V 10. minutě nám hostující hráč pomohl k vedoucí brance když zahrál nepřesnou zpětnou přihrávku kterou zachytil Lemi a svůj nájezd proměnil.

Do 20. minuty jsme pak ještě předvedli několik povedených akcí a pokoušeli jsme se o jejich časté zakončení ovšem bez úspěchu.Hosté když viděli že naše převaha je neefektivní postupně obranu vysunuli výše a hra se vyrovnávala.Pěkný zákrok předvedl v závěru prvního poločasu proti umístěné střele Mára Pospíšil.

Druhý poločas nabídl hrstce přítomných diváků již vyrovnaný průběh zápasu a v 66.minutě i vyrovnávací branku v naší síti.Naše útočné akce často ztroskotali na pevné obraně Bakova nebo na jejich složitém řešení z naší strany.Šanci na zvrat jsme dostali v 83.minutě kdy rozhodčí nařídil za hru rukou v pokutovém území pokutový kop.K jeho exekuci se překvapivě přihlásil Matouš Brabec ale jeho chvilku slávy mu překazil brankář hostí…

Utkání již pomalu směřovalo k penaltám ale v 87. minutě se nám povedlo dotlačit do branky hostí.Svůj důraz a důslednost prokázal předchozí neúspěšný exekutor pokutového kopu Matouš a vypadalo to že přeci jenom získáme tři body.Hosté ale bojovali až do úplného závěru který jsme my takticky vůbec nezvládli…

Proč a kam jsme v těchto minutách pospíchali? Proč jsme hru nerozkouskovali? Proč nám projde hráč podle postranní čáry přes dva hráče a ještě stačí přesně odcentrovat? Proč jsme to takhle pos…?

V 93. minutě po centru ze strany hosté tvrdě vystřelili,Pospa stačil ještě míč vyrazit ale Babas ve snaze o odkop trefil naší branku…

Najednou jste z euforie tvrdě na zemi,hlavy dolů a soupeř je před střelbou z pok kopu na koni a připisuje si i druhý bod.

V závěru soutěže se na kádrech mužstev /i na tom našem/ již projevují odehrané zápasy a různá zranění hráčů,někteří nastupují ne zcela zdrávi a pak když ještě vydají v tom horku spoustu dalších sil a takto ztratí zápas musí být hodně zklamáni.

Naše herní pohoda a vůle po vítězství ze začátku jarní části soutěže je ta tam a buďme rádi že máme tolik nahráno.Obávám se totiž že už toho moc neuděláme a skončíme nakonec někde na nezajímavém místě uprostřed tabulky.Ale prakticky bez treninku a s přístupem některých borců kteří se v neděli omluví trenérovi výmluvou /koncert,uklouznutí v bazénu atd./ nelze snad ani více očekávat.

Na rovinu – jsem zklamán!!!"


sestava :

           Lemarie        Palanský
 
 Ďurinda
 Žežulka Drahorád
 Novotný
       
 Zeman      Jína
 Babovák
 Kalabiška
       
                       Pospíšil

 

Střídání - 54' Nguyen > Novotný, 62' Brabec > Lemarie

ŽK - 77' Nguyen      ČK - 0

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.