Zápasy B-tým

Vytisknout

  

Bmuzstvo

 

B-tým nechal všechny body na Mělníku


FC Mělník - FK Neratovice-Byškovice B  3:1 (2:0)

24. kolo 1.B třída - Mělník(SO 3.6. - 17:00)
diváků - 60
 

branky : 51' Lemarie

 

 

Manažer Jarda Urbánek - „Druhý jarní zápas ve kterém jsme nebodovali jsme sehráli v 11. jarním kole na hřišti FC Mělník.

Domácí,kteří ještě pošilhávají po postupu do vyšší soutěže z dalšího místa se na utkání dobře připravili po všech stránkách a náš ustrašený výkon z prvního poločasu jim v zaslouženém zisku tří bodů jen nahrál.

Že na tento zápas nebudeme moci využít některé hráče z divizního mužstva bylo jasné hned po rozlosování soutěže /A hrálo ve stejný čas v Novém Boru/. Další nepříjemností pro sestavení mužstva byl pro nás zahraniční zájezd dorostu se kterým odjel Babovák.

Již dříve omluvené hráče Kalabišku a Drahoráda doplnil ještě zraněný Zeman.

A protože dlouhodobě zraněný je Chrdle a Stanislav dalo hodně práce dát dohromady nějaké mužstvo A tak se volalo,mluvilo,slibovalo,jednalo a nakonec nás na Mělník jelo 12…

Domácí,s jednou absencí v základní sestavě, jsou známy svou ofenzivní silou a tuto skutečnost potvrzovali hned od samého začátku utkání.

Skóre se měnilo hned v 10.minutě ve které se střelecky prosadil Veselý,nejlepší kanonýr soutěže.Ten,nikým neatakován, bez problémů uklidil míč do naší branky po zpětné přihrávce od brankové čáry.V následujících minutách jsme dále přečkali dvě velké šance domácích a podruhé poté stejně kapitulovali ve 37.minutě po proměněném pokutovém kopu.Úspěšným střelcem byl opět Veselý.Tomuto pokutovému kopu,který byl nařízen naprosto správně, předcházelo Nguyenovo podražení útočícího hráče v našem pokutovém území.

Utočící hráč se dostal středem hrací plochy za naší obranu poté co Jínas prohrál hlavičkový souboj a nebyl v obraně nikým zajištěn.Z naší strany stojí v prvním poločase za zmínku pouze akce Havla který před domácí branku předložil míč ale Brabec a následně Lemarie ho do ní nedokázali usměrnit.

Druhý poločas,snad kromě prvních pěti minut,jsme převzali otěže vývoje zápasu,zpřesnili jsme hru,dostali míč více do kombinace a začali jsme se dostávat na dostřel domácí branky.Tento tlak vyústil v evidentní podražení Michala Palanského v domácím pokutovém území a v proměnění nařízeného pokutového kopu v 57. minutě. Jeho úspěšným exekutorem byl Lemarie.Domácí tento vývoj evidentně zaskočil,vypadli z tempa a   chvíli to vypadalo že bychom mohli vyrovnat i skóre.Škoda,že nás v těchto fázích dvakrát zastavil praporek asistenta který byl určitě oslněn prudkým slunečním svitem a neměl s sebou brýle….

Naše šance ale přeci jenom přišla v 77. minutě.To se vydal podpořit útočnou akci krajní obránce Majerech,dostal se k míči v pokutovém území ale střelou z úhlu jen trefil domácího brankáře.Do konce utkání jsme kontrolovali hru,byli jsme lepší a navíc domácím asi trochu docházel kyslík.Ale protože naše převaha končila většinou před pokutovým územím a útočníka jako je Veselý v mužstvu prostě nemáme, domácí svůj náskok udrželi.

Třetí branka v naší síti v 91. minutě již o ničem nerozhodla a sluneční svit byl při ní mimořádně silný i na druhého asistenta…

Za druhý poločas tohoto zápasu musím naše mužstvo pochválit.Opět jsme předvedli několik pohledných akcí a na naší hru,včetně nasazení,se dalo koukat.Škoda,že minulé dva zápasy a první poločas tohoto jsme se k tomuto výkonu nedokázali přiblížit...

V týdnu před zápasem jsem se setkal s nezájmem některých našich dorostenců kteří do Itálie neodjeli a na toto utkání byli nominováni.Jejich jednání a výmluvy svědčí o vztahu který k oddílu resp.k fotbalu mají.S hráči jako je Palička,Douděra,Adam a Pospíšil příliš počítat nelze.

Naopak když vidím jak se na place prosazuje a jakou má kopací techniku Havel,jak si ve svém prvním zápase za muže vede mladší dorostenec Majerech /odehrál celý zápas/ a jak další mladý dorostenec Bucha nastoupí v 60. minutě do středu zálohy vedle Vaška Žežulky,při prvním kontaktu hned jde vítězně přes hráče a při druhém doteku si to s Vaškem narazí,naběhne si a chce zase hrát,mám z toho radost.Když k tomu přidám ještě další dorostence kteří již za muže více čí méně hrají /Babovák,Brabec,Tláskal,Kalabiška,Šteiner/

říkám si že to s neratovickým fotbalem nemusí být dál špatné..

Musí ale vydržet,dál na sobě pracovat a dělat fotbal naplno.Prostě musí chtít.Výsledky se určitě dostaví a já pak rád budu nejen u jejich dalšího výkonnostního růstu."

 


sestava :

           Lemarie        Palanský
 
 Lovíšek
 Žežulka   Brabec
 Novotný
       
 Havel    Jína
 Majerech
 Nguyen
       
                    Černý

 

Střídání - 60' Bucha > Lemarie

ŽK - 35' Nguyen, 57' Havel      ČK - 0

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.