Mužstva

FK Čáslav - FK Neratovice-Byškovice   2 : 2 (0:2)

Branka : 19´Strapko(pen.), 21´Strapko

Komentář : Zápas hodnotí Radek Strapko - autor tří gólůV . kole jsem se vydali do Čáslavi . Už od začátku jsme věděli že to bude asi zatím nejtěžší soupeř , podle toho jsme se také na zápas připravili. Od začátku jsme tlačili a vyplatilo se, ve 19.minutě po písknuté penaltě na Krejčího jsme šli do vedení, když Strapko s trochou štěstí proměnil - 1:0 . Netrvalo dlouho a po krásném centru Strapko vstřelil už svůj druhý gól v zápase a zvýšil na 2:0. Do poločasu se nic nezměnilo. Do druhého poločasu s upravenou sestavou jsme nevstoupili zrovna nejlíp , polevili jsme a v 67. minutě po střele z 30 metrů soupeř snížil na 2:1 . Ani to nás neprobudilo a po rohovém kopu a špatné domluvě ve vápně si Strapko vstřelil vlastní gól stav je 2:2. Poté jsme už začali hrát, ale už bylo pozdě a odvezli jsme si jen bod za remízu.

Věřím, že příští zápasy určitě vyhrajeme.

Sestava: Škrna  - Palička, Frýzek, Zhukovskyy(41´Uher), Novák- Krejčí, Tláskal, Strapko, Havel (41´Doubek) - Douděra(55´Starý), Pospíšil

ŽK: 12´ Pospíšil