Mužstva

U-17Tatran Sedlčany - FK Neratovice-Byškovice   3 : 3 (1:1)

Branka : 5´ Šobr, 63´ Novotný, 71´ Pospíšil

Komentář : Zápas hodnotí Marek Pospíšil - autor vyrovnávací brankyV neděli 11.8. nás čekalo první mistrovské utkání a to na půdě Sedlčan.Od začátku jsme věděli, že to nebude nic lehkého. Sice se už v 8.minutě zápasu trefil po odraženém balonu Šobr, ale do konce poločasu jsme si žádnou jinou šanci nevypracovali. Zápas probíhal v klidném duchu, až ke konci poločasu po naší chybě soupeř vyrovnal na 1:1. Do druhého poločasu jsme vstoupili špatně opět po zbytečné chybě jsme inkasovali na 1:2. Celý zápas se nám nic nedařilo. Za zmínku stojí pouze šance Pospíšila, který ale z malého vápna minul prázdnou branku a šance Krejčího, který ze stejné pozice pro změnu přestřelil. Chvíli poté se ale ze standartky po centru Frýzka trefil hlavou Novotný. Jenže minutu po vyrovnávací brance jsme opět inkasovali na 3:2. Prakticky celý zápas jsme jen doháněli. V 73. minutě opět po centru Frýzka  srovnal hlavou Pospíšil a tak zápas i skončil. 3:3 je výsledek, se kterým určitě nejsme spokojeni a do dalších zápasů budeme nastupovat zodpovědněji!

Sestava: Škrna  - Palička, Frýzek, Novotný, Vetešník - Krejčí, Pospíšil, Strapko, Doubek - Douděra, Šobr (41´Kalabiška)

ŽK: 58´ Pospíšil, 61´Douděra,  65´ Strapko