Mužstva

U17         FK Neratovice-Byškovice - Tn Rakovník  4:0 (1:0)

BRANKY: 25´Frýzek, 59´Novotný, 70´Novotný, 71´Krejčí

Zápas hodnotí Jan Novák, kapitán mužstva U17V 7. kole naší krajské soutěže k nám zavítal soupeř Tatran Rako Rakovník, který se nacházel u dna tabulky. Soupeř nás ale v úvodních minutách lehce zaskočil. Měli vysoký pressing a nám se nedařila rozehrávka, což mělo za důsledek pár nebezpečných kombinací. Ty jsme dokázali odvrátit od naší branky. Až v 25 minutě se nám podařila vydařená přihrávka na útočníka Frýzka, který nekompromisně uklidil míč do sítě i přesto. Vedli jsme tedy 1:0. Po vstřelení tohoto gólu jsme se probudili. Začali jsme hrát naší hru a soupeři jsme nepůjčili míč. Poločas ale i přesto skončil 1:0.

Na začátku druhého poločasu jsme dostali jasné pokyny, které jsme se snažili plnit. Vše se nám dařilo, posílali jsme jednu přihrávku za druhou na výhodné střelecké pozice, z kterých měli být jisté góly. Nebyli jsme ale schopni je občas proměnit. Zlom začal v 59 minutě, kdy se prosadil Novotný. O pár minut později tentýž hráč skóroval opět, ale této chvíli z dobře rozehraného kopu. Bylo to už 3:0. Za minutu však tento stav neplatil. Soupeř špatně rozehrál a my se zmocnili míče. Vyslali jsme přihrávkou našeho záložníka, který se dostal do vápna a chytře prostřelil gólmana. Utkání za stavu 4:0 jsme měli pevně v našich rukách a bylo jasné vítězství. Za druhý poločas jsme soupeře skoro nepustili na naši polovinu natož, aby vystřelil. Zápas tedy skončil naší výhrou 4:0.

Sestava 1.poločas: Pospíšil - Palička, Tláskal, Novák, Novotný - Havel, Strapko, Uher (46´Douděra), Krejčí - Starý , Frýzek

Sestava 2.poločas: Pospíšil (71´Svoboda)  - Palička, Tláskal, Novák, Strapko - Havel, Novotný, Frýzek, Krejčí - Starý (71´Pospíšil), Douděra