Mužstva

U17         FK Brandýs-Boleslav - FK Neratovice-Byškovice   2:2 (0:1)

BRANKY: 17´Palička, 50´Novotný

Zápas hodnotí Pavel Palička, autor prvního góluDne 29.9, v 8. kole naší krajské soutěže jsme zavítali na hřiště v nedalekém Brandýse. Od začátku jsme věděli, že to bude zajímavý zápas plný emocí. Hned od první minuty jsme tlačili na soupeře a vytvářeli si mnoho šancí, a to se nám také vyplatilo, když se v 9.minutě dělovkou s dvaceti metrů trefil do branky soupeře Palička. Tímto výsledkem skončil první poločas. Ve druhém poločase jsme začali stejně aktivně a aktivita se potvrdila další vstřelenou brankou, o kterou se v 50.minutě postaral Radim Novotný. Po této vstřelené brance jsme přestali hrát naší hru, dělali jsme chyby a soupeř potrestal nejdříve brankou v 61.minutě, a poté po špatné komunikaci na malém vápně ještě v 80.minutě. Zápas tedy skončil nerozhodně 2:2.

Sestava: Šteiner  - Palička, Tláskal, Novák, Strapko (30´Doubek) - Krejčí, Novotný, Frýzek, Havel (19´Starý) - Pospíšil, Douděra

ŽK: 43´ Pospíšil, 47´Novák