Mužstva

U17         FK Neratovice-Byškovice - Sparta Kutná Hora   3:0 (3:0)

BRANKY:
24´Novotný, 35´Frýzek, 36´Novotný

Zápas hodnotí Radim Novotný, střelec vou branekV 9. kole jsme se na naším hřišti utkali s týmem z Kutné Hory. Tento tým doposud uhrál pouze 4 body a patřila mu 14. příčka v tabulce. My jsme byly jasnými favority tohoto utkání, ale jak už jsme se samy přesvědčili, máme problém hrát svojí hru proti týmům z dolní části tabulky. Od začátku zápasu jsme byly jasně lepší a soupeř se jen díky dlouhými nakopávanými balony dostali na naší půli, ale vždy pohotově zakročila naše obrana. Ze začátku jsme si vytvořili několik slibných šancích, ale buď scházela přesnost, nebo razance. První branka padla po nacvičeném rohu, který zahrával Lukáš Frýzek a ten našel přesně hlavu Radima Novotného 1:0. Naše aktivita stále pokračovala a dokázali jsme přidat druhou branku, když Lukáš Frýzek před malým vápnem obešel hostujícího obránce a přízemní střelou k tyči nedal brankáři šanci 2:0. Uběhlo pár minut od druhé branky a byla tu třetí branka. Po úniku Pavla Douděry přes pravou stranu, našel centrem Radima Novotného a ten se podruhé hlavou nemýlil 3:0. Poločas tedy skončil 3:0. Do druhé půli jsme šli s tím, že chceme přidat ještě nějakou branku, ale naše aktivita už nebyla taková jako v první půli. Šancí jsme měli několik, ale brankář hostí všechno dokázal pochytat. Skóre se tedy už neměnilo a zápas skončil 3:0.

Sestava: Pospíšil - Palička, Tláskal, Novák, Strapko - Doubek, Frýzek, Novotný, Krejčí - Douděra, Starý (41´Uher)