Mužstva

U17         Mnichovohradšťský FK - FK Neratovice-Byškovice   2:1 (1:1)

BRANKY:
40´Douděra

Zápas hodnotí Petr Tláskal, nejlepší hráč, neratovických U17, utkáníDne 13. 10. 2013 nás přivítalo Mnichovo Hradiště.

V první půli jsme měli pár šancí akorát jsme je nedokázali proměnit pak přišla chyba v našem vápně a soupeřova první velká šance byla využita 1:0 dokonce prvního poločasu jsme dokázali odpovědět na soupeřův gól 1:1. Ve druhém poločase jsme měli několik nevyužitých šancí, ale zase jsme se trápili se zakončením. Následoval soupeřův únik po lajně a centr do vápna, který soupeř využil v gól 2:1. A na tento gól jsme nedokázali odpovědět. Na špatném terénu, na kterém se zápas odehrával se podepsala prohra lepšího týmu.

Sestava: Šteiner  - Palička, Tláskal, Novotný (68´Procházka), Strapko  - Krejčí, Pospíšil, Frýzek, Starý (59´Doubek) - Uher(41´Havel), Douděra

ŽK: 23´Novotný, 80´ Pospíšil