Mužstva

U17         FK Neratovice-Byškovice - Slávie Velký Borek   8:2 (2:1)

BRANKY:
1´Douděra, 14´Starý, 41´Pospíšil, 48´Douděra, 61´Douděra, 72´Pospíšil, 76´Krejčí, 77´Pospíšil

Zápas hodnotí Adam Doubek, nejlepší hráč utkání: V sobotním utkaní jsme nastoupili na domácím hřišti s týmem SK Slávia Velky Borek nastoupili jsme s dobrou náladou, že si pěkně zastřílíme. Začalo se hrát a hned po 3 minutách hry dal gól Douděra, po pár minutách přišel Venca Starý a zvýšil na 2:0, ale ovšem po pár minutách přišla penalta proti V.Borku, ke které se postavil Venca a nedal ji, což byla škoda, pár minut před koncem prvního poločasu dal ještě V. Borek pomoci rychlého útočníka gól, je ale potřeba podotknout že jsme měli půjčeného brankáře z U15, který chytal výborně. Do druhého poločasu jsme dostali  vynadáno v kabině, a tak Pospa [Pospíšil] prostě řekl, že začneme úplně od začátku a vyplatilo se. Hned na začátku druhého poločasu zvyšoval skóre na 3:1 Douděra, po krásném pasu Pospy a hned po chvíli si sám vybojoval šanci Pospa a ještě zvyšoval na 4:1. Po 5 minutách poslal Pospa do lajny Doubistu a ten mu poslal před prázdnou bránu další tutovku, kterou samozřejmě proměnil  a bylo skóre hned 5:1. Trenéři ale natčení nějak zvlášť nebyli. Tak jsme hráli dál a v 61. minutě si přišel pro hattrickový gól Doudy a skóre bylo zvýšeno na 6:1, dále si v 74.minutě prošel cele hřiště Kachna [Krejčí] a zvýšil krásnou střelou na 7:1, a hrálo se dále se skórem 7:1 v 79.minutě si dovolil parádičku hráč Pospa a to bodlem z cca 20ti metrů na bránu a podařilo se mu to a skóre bylo upraveno na 8:1, dále soupeř ještě dokázal skóre korigovat na 8:2, a tím zápas skončil .

Chtěl bych poděkovat všem co zahodili první půlku za hlavu a hráli výborně druhou .

Sestava: Svoboda - Palička, Tláskal, Frýzek, Strapko - Doubek, Pospíšil, Starý, Krejčí - Douděra, Uher

ŽK: 23´Novotný, 80´ Pospíšil