Mužstva

U17         SK Rakovník - FK Neratovice-Byškovice   1:1 (0:1)

BRANKA : 39´Vetešník

Zápas hodnotí Michal Škrna, gólman U17Ve 12. kole jsme se vydali za soupeřem do Rakovníka. V první poločase se hrál spíš vyrovnaný fotbal. Jak soupeř, tak mi jsme si dokázali vytvářet šance, které ani jedno z mužstev nedokázalo proměnit. Až na výjimku, kdy se po rohovém kopu Frýzka trefil hlavou Vetešník, jedna z posil ze starších žáků. Do konce poločasu už žádná branka nepadla a poločas tak skončil 1:0 pro nás. Do druhého poločasu jsme chtěli přidat další góly a naší hru zlepšit. To se nám ale nepovedlo a soupeř nás začal přehrávat. My jsme se do šancí dostávali jen z brejků, ty se nám ale nepodařilo proměňovat. Po nešťastné chybě jednoho z našich stoperů dokázal útočník šanci využít a vstřelit branku. Do konce zápasu už jsme se až na pár šancí jen bránili.

SestavaŠkrna- Palička,Tláskal, Novák, Strapko(50´Kalabiška) - Krejčí, Vetešník, Novotný, Šobr (40´Havel) - Frýzek, Pospíšil (50´Douděra)