Mužstva

U17         TJ Kunice - FK Neratovice-Byškovice   5:0 (2:0)

Zápas hodnotí Adam Havel, záložník neratovických U17Už od samého začátku jsme věděli, že musíme vyhrát. Celý první poločas jsme na soupeře vyvinuli velký tlak. Vytvářeli jsme si krasné šance, ale chyběla finální část. První gól jsme dostali v 2.minutě a další gól v 17.minutě, tím samým hráčem po rychlém brejku.První poločas skončil 2:0. Během poločasové přestávky jsme si řekli, že jsme lepší, ale že neproměňujeme šance. V druhé půli jsme byli opět lepší, ale soupeř nám z protiútoků nastřílel další tři góly, na které jsme nedokázali odpovědět. Poté už jsme přestali hrát a tak zápas skončil 5:0 pro domácí tým.

Sestava: Škrna  - Palička(20´Pospíšil), Novák, Novotný, Starý - Doubek (41´Krejčí), Strapko, Frýzek, Havel - Uher, Douděra