U-17Hořovicko - FK Neratovice-Byškovice 1:2 (1:0)

Zápas hodnotil a napsal  hráč Jirka Krejčí.

Branky: Novotný, Frýzek
Sestava: Pospíšil - Zhukovskyy, Frýzek, Novák, Novotný - Lorenc, Strapko, Palička, Doubek - Krejčí, Douděra

V 17. kole naší soutěže, jsme narazili na tým Fk Hořovicko, prozatím 10 mužstvo tabulky. Za nepříznivého počasí jsme věděli, že zápas bude hlavně o bojovnosti, i přesto jsme chtěli hrát po zemi a nepřizpůsobit se soupeřově hře. Do utkání jsme vstoupili dobře, podařilo se nám pár akcí a vytvořili jsme si i gólové šance, nepovedlo se nám je ovšem proměnit. A tak domácí udeřili, po naší nepřesné rozehrávce na vlastní polovině obral domácí hráč našeho stopera o míč a sám proti brankáři nezaváhal. Do konce poločasu se už nic nezměnilo a tak jsme po první půli prohrávali 1:0. V kabině jsme si řekli pár věcí, které musíme plnit a na které jsme asi po před zápasové poradě zapomněli. Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe, byli jsme agresivnější naše útoky byly rychlejší a to se vyplatilo. Po akci na levé straně se po přihrávce od Krejčího uvolnil Novotný a střelou na hranici vápna nedal domácímu brankáři šanci. Stav tedy 1:1. My jsme ovšem nepřijeli pro remízu a tak jsme hráli aktivně dál. Dlouho se nám i přes velký tlak nedařilo vstřelit tolik potřebnou branku. Ke konci zápasu ovšem domácí tlak neustáli a přece inkasovali. Po "tvrdé" ráně Frýzka za hranicí vápna se nám podařilo dostat do vedení a zápas jsme kontrolovali až do konce. Vítězství 2:1 si ceníme ovšem výkon nebyl ideální. Doufejme, že se pořádně připravíme na příští zápas doma s Příbramí.