U-17SK Kladno Kročehlavy - FK Neratovice-Byškovice 0:2 (0:1)

Zápas hodnotil a napsal  kapitán Honza Novák.

Branky: Douděra (30. minuta), Krejčí (50. minuta)

Sestava:
 Šťovík – Novák, Tláskal, Frýzek, Novotný – Krejčí, Kalabiška, Strapko, Douděra,Palička – Starý

Ve 20. kole krajského přeboru mladších dorostenců zavítal tým FK Neratovice – Byškovice na půdu Kablo Kladno – Kročehlavy. Očekával se jasný zápas, poněvadž Neratovice hrají na sedmé příčce tabulky zatím co Kladno je až na předposlední příčce. Neratovičtí už od začátku měli jednu velkou nevýhodu. Díky velké marodce hráčů přijeli pouze v jedenácti lidech, což byl malý problém, se kterým se ale dokázali dobře vypořádat.

Na začátku zápasu byla hra vcelku vyrovnaná, ale kročehlavští měli lehce na vrh. Hřiště neumožňovalo neratovickým rozehrávku po zemi do stran, a tak se tu a tam stalo, že obrana špatně rozehrála a byla z toho možnost pro domácí. Po chvíli si na tento terén Neratovice zvykli a začali hrát svoji hru. Po chvíli hry to přinášelo své ovoce. Po dobré spolupráci na pravé straně dali krásný centr do vápna, kde už čekal hostující útočník, ten však tento nádherný centr nevyužil a pouze dával mimo branku. Za dalších 5 minut se ale prosadil akcí po lajně záložník Douděra. Hosté vedli ve 30. Minutě 0:1. S tímto skóre také skončil první poločas.

Do druhého poločasu vstoupil úplně jiný neratovický mančaft. Nedali domácím moc prostoru k rozehrávce a tím soupeř kazil rozehru. Hosté měli výbornou hru přes krajní obránce a záložníky, kteří útočníkům servírovali pořád kolmé přihrávky za obranu či centry. Domácí se však urputně bránili. Avšak v 50. minutě neratovický bek našel krásnou kolmou přihrávkou záložníka, který krásně zavěsil podél gólmana na 0:2. Dále už hosté trefili pouze tyčku a měli několik střel na branku, ale jinak se do konce zápasu nic mimořádného neudálo, a tak si neratovičtí odvezli cennou výhru 0:2 a 3 body.