Mužstva

U-19SK Spartak Příbram U19 - FK Neratovice–Byškovice U19   8:0 (3:0)

komentář - Ve třetím kole nás čekal zatím nejlepší soupeř, kterého jsem jako trenér viděl v krajském přeboru. Ani v jednom zápase, který jsem trenérsky vedl, nebyl důvod prohry absence hráčů. V tomto utkání bychom však mohli uspět, pouze v plné sestavě. Nám však chybělo pět hráčů a to se projevilo na předvedené hře a výsledku utkání. Hosté silně posíleni o ligové hráče 1. FK Příbram jasně dominovali na celém hřišti.
   To však nic nemění na tom, že hráči, kteří nastoupili do tohoto zápasu, předvedli žalostný výkon. Neplnění předem zvolené taktiky dovolovalo soupeři hrát vše, na co si pomyslel. Naši hráči nám chvílemi připomínali kroužek dobrovolných turistů, kteří se přišli projít po místním hřišti. V prvním poločase nám soupeř vstřelil branku po nacvičeném rohu, kdy jsme opět neplnili předem dané postavení 0:1. Když už jsme se začali lehce prosazovat a hra byla vyrovnaná, přišla chybička našeho gólmana a tím i další gól domácích 0:2. Ve 35. minutě se již asi po páté hnal domácí hráč sám na našeho gólmana Davida Zunta, ten však byl na tento pokus krátký a domácí tak stanovili poločasový stav 0:3.
  Druhý poločas se nám dařilo hrát dvacet minut vyrovnanou hru a neinkasovat. Po nesmyslném samovolném posunutí hráčů v záložní řadě jsme však v rozmezí dvou minut dvakrát inkasovali 0:5. Ve zbytku zápasu si domácí dělali na hřišti, co se jim zlíbilo. Domácí nám vstřelili ještě tři branky a mohli tak slavit jasnou výhru.

V tomto zápase jsme se postarali asi o historickou prohru v krajském přeboru.