Mužstva

Vytisknout

U-19FK Čáslav U19 - FK Neratovice–Byškovice U19   0:1 (0:0)

Branky: Buzek

komentář - Ve čtvrtém kole jsme zajížděli k těžkému soupeři do Čáslavi. V tomto utkání jsme postrádali hned osm hráčů, kteří by se nejspíše všichni zapojili do základní sestavy. Jmenovitě Dokoupil95, Kučera95, Holeček95, Weiner95, Svitlyk95, Stojka95, Hanžl95, Kasal95. Proto jsme byli nuceni sestavu přímo slepit. Velké poděkování patří trenérům mladšího dorostu, kterým jsem musel narušit jejich plány a do základní sestavy postavit Pavla Zhukovského. Ten se postavil na pozici středního obránce a vedl si více než dobře. K utkání jsme přijeli pouhých 30 minut před výkopem, a proto byla příprava více než hektická. Tato nevýhoda se nakonec stala velkým přínosem. Díky časové tísni, neměli hráči čas přemýšlet o zápase, a proto šla veškerá nervozita stranou.
  Všichni hráči, kteří nastoupili, předvedli výkon hodný obdivu. Obětavost, bojovnost ale především fotbalovost vedla k tomu, že jsme celý zápas nepustili domácí do vyložené šance. Ve druhém poločase se nám povedlo rozhodnout celé utkání. Po učebnicovém provedení rychlého brejku, chladnokrevně zakončil Michal Buzek, který nám tak vystřelil již druhé vítězství ze čtyř utkání této sezóny.

 

Myslím si, že někteří hráči si svým výkonem řekli o základní sestavu v dalším zápase.

 

Sestava:  Zunt8 – Ryšlavý7, Saňa7, Zhukovskyy10, Špatz7 – Dohnal8, Novotný8 – Růžička7, Buzek9, Verbíř7(80´Novák) – Hon7 (68´Frýzek)

 

Dále připraveni: Pospíšil, Strapko

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.