Mužstva

U-19FK Neratovice–Byškovice U19 - SK Kročehlavy  2:0 (1:0)

Branky: Zhukovskyy (penalta), Buzek

komentář -

V pátém kole jsme přivítali na našem hřišti nováčka z Kročehlav. V tomto utkání jsme byli jasným favoritem. Do nominace se nám konečně vrátilo několik hráčů, a proto jsme brali pouze vítězství.
    Celé utkání se nám nepovedla zařadit vyšší rychlost než by byla potřeba ke kvalitní hře. I tak jsme v poklidu porazili nepříjemný celek, který si dovolil postavit do zápasu gólmana ročníku 1994. Jelikož jsme soupeře chtěli porazit za jakékoliv situace, tento problém jsme neřešili. Časté nevybíravé chování soupeřů nás však několikrát vedlo k přehodnocování situace.
  Do vedení jsme se dostali v 11. minutě prvního poločasu, kdy proměnil jasný pokutový kop Pavel Zhukovskyy 1:0. Druhou uklidňující branku se povedlo vstřelit Michalovi Buzkovi v 79. minutě 2:0.

Tímto zápasem skončila doba hájení a hráči budou hodnoceni přísněji. V dalších zápasech se musíme zaměřit na lepší provedení přechodové fáze přes zahuštěný prostor soupeřů.

Sestava: Zunt7 – Ryšlavý6(55´Špatz), Saňa7, Zhukovskyy8, Holeček7 – Dohnal7, Novotný7 – Weiner7(60´Stojka), Buzek8, Verbíř7(46´Růžička7) – Hon7 (46´Hanžl7)

Dále připraveni: Pospíšil, Dokoupil