Mužstva

Vytisknout

U-19TJ Tatran Sedlčany - FK Neratovice-Byškovice  0 : 1 (0:1)

Branky: Buzek

 

  V prvním kole nové sezóny jsme zavítali na hřiště ambiciózního a nevyzpytatelného soupeře ze Sedlčan. Tento tým se v minulé sezóně umístil na 6. místě. Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého. Díky zkušenosti z generálky v Nymburce se k autobusu dostavili všichni nominovaní hráči včas a v plné síle.
  Díky dobré partě a super náladě nebylo potřeba hráče nijak více motivovat. Každý věděl, že svým výkonem nehraje nejen za sebe, ale hlavně za celý TÝM. Důkazem toho bylo rozhodnutí našeho kapitána Jakuba Kučery, který nastoupil do utkání i přes své zranění.
  V prvních minutách na hřišti dominovali domácí. Na nás byla znát dlouhá cesta k tomuto utkání. Postupem času jsme převzali zápas do svých rukou a diktovali tempo. Vrcholem všeho byla úvodní vstřelená branka tohoto ročníku, o kterou se postaral křižnou střelou přes celou domácí branku Michal Buzek. Všichni naši hráči se snažili držet balón a kombinovat, tak aby soupeř neměl šanci ohrozit naši branku. Když už se nám povedla nějaká ta hrubka, která se dala očekávat, v prvním mistrovském zápase, podržel nás výborným výkonem náš gólman David Zunt.
  Do druhého poločasu jsme lehce přeskupili řady a snažili se stále držet balón na svých kopačkách. Toto vše jsme plnili celých 30 minut druhého poločasu. Posledních 15 minut jsme zbytečně zalezli ke své brance a tím jsme umožnili domácím vyvinout nepříjemný tlak. Nakonec jsme v chaotickém závěru vše zvládli a dokázali si tak v prvním kole připsat hodně cenné tři body z venkovního hřiště.
  Hráči předvedli kolektivní a zodpovědný výkon, za který se nikdo z nás nemusel stydět. I tak tento výkon zůstal hluboko před našimi představami. Velké poděkování patří bezchybnému výkonu rozhodčích a dále všem našim fanouškům, kteří dorazili až v neuvěřitelném počtu a podpořili náš celek.

 

Sestava:

Zunt9 – Verbíř8, Saňa8, Holeček7, Kasal7 (53´Špatz) – Dohnal7, Kučera8 (75´Ryšlavý) – Hanžl6 (46´Hon), Buzek7, Novotný7 – Svitlyk7 (78´Růžička)

 

Dále připraveni: Pospíšil

 

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.