Mužstva

U-19FK Neratovice–Byškovice U19 - FK Hořovicko  4:2 (2:1)

Branky: Hanžl, Kučera, Novotný Pavel, Dohnal

komentář - Ve druhém kole jsme na svém hřišti přivítali celek, který se minulou sezónu umístil na posledním místě naší tabulky. Díky nepřihlášení dvou celků do nového ročníku se však udržel v krajském přeboru a mohl tak ukázat svou aktuální sílu v zápase s naším týmem.
  V tomto utkání jsme chtěli potvrdit důležitou výhru z prvního kola, kdy jsme si poradili na venkovním hřišti s týmem Sedlčan. Do utkání jsme vstoupili lépe a celek hostů jsme uzamkli na jejich půlce. Co nás však stále trápí je neproměňování vyložených šancí, kterých jsme měli do třicáté minuty hned několik. Gól se nám však nepovedlo vstřelit, a proto nás soupeř, jak už to tak bývá, potrestal s ojedinělé šance. Hostující hráč poslal nechytatelnou střelu ze střední vzdálenosti na naši branku 0:1. Nás tento gól však nepoložil. Hráči stále pokračovali v aktivní hře, která vedla k rychlému vyrovnání. Ve 37. minutě se trefil Dan Hanžl, který se uvolnil po levé straně a v poklidu prostřelil hostujícího gólmana 1:1. O pár minut později, zavelel k obratu utkání nás kapitán Jakub Kučera, který zakroutil balón přímo ze standardní situace za záda překvapeného gólmana hostí 2:1.
  Do druhého poločasu jsme vstoupili vlažně a díky chybě obranné řady jsme pustili soupeře k vyrovnání na 2:2. Zpět do vedení jsme se dostali až po hezké kombinační akci, kdy se k zakončení dostal střídající Pavel Novotný 3:2. Jistotu a klid nám o pár minut později vystřelil svou brankou Tomáš Dohnal, který tak stanovil konečné skóre 4:2.
  Hra stále zaostávala hluboko pod ideální představou. I tak se nám však povedlo zvítězit a především otočit zápas z nepříznivého stavu. V dalších dvou kolech zajíždíme na hřiště velmi těžkých soupeřů, kteří nám teprve ukáží, jak jsme na podzimní část sezóny připraveni. Jakékoliv získané body budou velmi cenné.