Mužstva

Vytisknout

U19Polaban Nymburk U19 - FK Neratovice–Byškovice U19   0:2 (0:0)

Branky: Frýzek, Novotný Pavel (pokutový kop)

komentář - V šestém kole jsme zavítali na hřiště Nymburka. Tento tým potřeboval nutně bodovat, a proto se do utkání pustil ve vysokém tempu. Nám se povedlo v celém zápase odolávat a v závěru přiklonit výhru na svou stranu. Do střetnutí jsme nastoupili opět bez mnoha hráčů. Někteří absolvovali pouze pár tréninků po svých zraněních, a proto byla znát lehká převaha domácích. Ta byla vylepšena o podporu rozhodčích. V závěru jsme využili rychlých brejků a díky dobré kondici jsme soupeře v posledních deseti minutách přehráli a vstřelili dvě branky. Výtěžnou branku vsítil střídající Lukáš Frýzek v 86. minutě. O pár minut později přišla odpískaná penalta, kdy chyboval domácí brankař. K balónu se postavil Pavel Novotný a bez problémů pokutový kop proměnil.
   Ve třetím utkání v řadě jsme nedostali ani branku. Dále se ukázali nasbírané zkušenosti z minulých zápasů, které nám pomohli zvládnout závěr utkání.

 

Sestava: Zunt9 – Ryšlavý5(60´Kasal), Saňa7, Zhukovskyy7, Špatz5(46´Novotný Radim) – Kučera7, Dokoupil7 – Růžička6( 70´Frýzek), Buzek8, Novotný Pavel7 – Hon7 (75´Novák)

 

Dále připraveni: Pospíšil

 

 

 

Hodnocení hráčů:
Zunt – Předvedl opět velmi dobrý výkon, kdy náš tým v rozhodujících chvílích podržel. Co však kazí celkový dojem z jeho výkonu, jsou nepřesné výkopy.
Ryšlavý – Kuba se stále nedokáže dostat do fotbalové pohody. Díky jeho zbrklosti a časté nepřesnosti často přicházíme o jednoduché balóny.
Saňa – Honza předvedl svůj nadprůměrný výkon, kdy držel naši obranou řadu. Potřebuje zlepšit komunikaci s celou defenzivní řadou.
Zhukovsky – Od zápasu v Čáslavi, kdy se do základní sestavy zapojil Pavel, jsme neobdrželi ani branku. Ve všech zápasech předvedl výkon, který je hodný posunutí do věkové kategorie U19.
Špatz – Petr stejně jako Kuba hledá správné postavení v obranné řadě. Díky celkové nekomunikaci obranné řady často propadá. Je však pracovitý a na svých chybách rychle zapracuje.
Kučera – Kuba se vrátil po dlouhodobém zranění kotníku. Před zápasem absolvoval pouze jediný trénink. Jeho bojovný výkon nás vůbec nezklamal.
Dokoupil – Díky zranění a operaci vypadl celý srpen z tréninkového rytmu. Před utkáním absolvoval tři tréninky a i on předvedl výkon nad očekávání. V závěru dohrával v křečích, ale všem ukázal, jak se bojuje o vítězství.
Růžička – Tomáš předvedl průměrný výkon. Hráči mu to však nijak neusnadnili. Všechny balóny, které směřovali na Tomáše, byly určeny do rychlostního souboje, kde nemá zrovna své přednosti. I tak nezklamal a týmu pomohl.
Buzek – Michal je v tuto chvíli náš nejvíce střelecky nabuzený hráč. V každém zápase se na něho můžeme spolehnout, že pro tým udělá vše. V tomto utkání sice branku nevstřelil, ale i tak byl klíčovým hráčem. Jeho přístup je ukázkový! Jen tak dál.
Novotný Pavel – U Pavla stále nevíme na jakém postu je nejvíce prospěšný pro tým. I on sám se trochu hledá. Přesto předvedl solidní výkon a na závěr utkání bez problémů proměnil pokutový kop.
Hon – Patrik předvedl svůj nejlepší výkon. Bojovnost a rychlost využil ve svůj prospěch a domácí obraně dělal velké problémy. Stále však musí pracovat na kvalitě zakončení. Všichni věříme, že to konečně protrhne a vstřelí důležitou branku.
Kasal – Lukáš naskočil do utkání po nemoci, která ho trápila dva týdny. Svým příchodem pomohl obranné řadě a odmakal přidělený čas na hřišti.
Novotný Radim – Radim nastoupil od začátku druhého poločasu s úkolem oživit stranu hřiště. To se mu povedlo. Musí však tvrdě zapracovat na morálce a hlavně zdravotní stránce. Má na to, aby byl oporou jak u mladšího dorostu tak staršího.
Frýzek – Lukáš stejně jako Radim nastoupil do utkání, aby se prosadil po pravé straně hřiště. Svým výkonem ukázal, že má fotbalové kvality, které okořenil rozhodujícím gólem.
Novák – Honza dostává pomalu příležitosti nastupovat za starší dorost. V posledních minutách jsme chtěli využít jeho důrazu a nasazení. Toto vše na hřišti předvedl a nezklamal naše představy.

 

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.