Mužstva

U19Mnichovohradišťský SK - FK Neratovice–Byškovice U19  4:0 (2:0)

Nadílka v M.Hradišti

komentář - V 10. Kole jsme zavítali do Mnichova Hradiště, kde nás čekal soupeř, kterého jsme snad ještě na jeho hřišti nikdy neporazili. Utkání se odehrávalo na silně podmáčeném trávníku. Jelikož naši někteří hráči si v 18 letech stále nepořídili potřebné obutí, nastupovali jsme na místní hřiště, jak na led v nenabroušených bruslích.
   Od začátku zápasu se nám vedlo soupeře jasně přehrávat. Velký pohyb po hřišti, dobré náběhy do volných prostorů nás dostávali do vyložených šancí. Již ve 25. minutě jsem si mohl do poznámek napsat čtvrtou 100% šanci našeho týmu. Dokoupil, Dohnal, Novotný a Buzek své příležitosti však nedokázali dostat za záda nejistého domácího gólmana. Jak to tak bývá, trest nás postihl ve 36. minutě, kdy chyboval v jednoduché rozehrávce Honza Dokoupil a hosté se tak dostali ke vstřelení branky na 0:1. O dvě minuty bylo ještě hůře, domácí ožili a skórovali podruhé 0:2. I přes to jsme se snažili dále a obdržené branky nás nepoložili. V poslední minutě prvního poločasu se k odraženému balónu dostal Kuba Kučera, ale i jemu byla domácí brána zakletá.
   Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním stav otočit, ale opět nás soupeř potrestal ve dvou minutách hned dvakrát. Proto jsme již v 53. minutě prohrávali 4:0. Do utkání jsme v tu chvíli zapojili postupně celou střídačku a nutno říci, že kluci přispěli ke zlepšení hry. Do konce zápasu jsme měli ještě pět vyložených šancí včetně možnosti zahrání pokutového kopu, branka nám však v tento den nebyla souzena. Proto jsme museli zkousnout výsledkově jasnou porážku 4:0.

V dalším zápase budeme muset pozměnit naši filozofii a styl hry. Dostáváme stále jednoduché góly a v celé tabulce silně zaostáváme v počtu vstřelení branek. Vše vystihuje fakt, že náš hrotový útočník nevstřelil za deset kol ani jeden gól!

Sestava: Zunt8 – Ryšlavý7, Dokoupil7, Zhukovskyy7, Kasal7 (65´ Špatz) – Kučera7, Dohnal8 – Novotný7 (75´Holeček), Buzek7, Verbíř7 (68´Stojka) – Hon6(55´Růžička)

Dále připraveni: Pospíšil

Hodnocení hráčů:

Zunt – I přes vysokou prohru ukazuje v každém zápase zlepšení!

Ryšlavý – Kuba se opět zapojil do základní sestavy, kdy odehrál slušný zápas. Ještě k lepšímu výkonu ho limitovalo špatné obutí!

Dokoupil – Honza sice soupeři přihrál na první gól, to však nic nemění na tom, že situaci chtěl řešit fotbalově, ale terén mu nepřál. V celém utkání pracoval naplno!

Zhukovskyy – Pavel si i v dnešním utkání udržel svůj nadprůměrný výkon. Musí však zlepšit komunikaci a zajišťování s ostatními spoluhráči v obranné řadě.

Kasal – Lukáš stejně jako celá obranná řada řešil všechny situace fotbalově. Až do druhého gólu pracoval bezchybně. Od té chvíle měl lehké problémy s rychlým domácím útočníkem.

Kučera – Kuba se vrátil po jednozápasové pauze za obdrženou červenou kartu v Brandýse. Odehrál si svůj stabilní výkon.

Dohnal – Tomáš měl v utkání opět několik šancí, které se mu nepovedli proměnit. Svým výkonem patří každý zápas k tahounům mužstva.

Novotný – Pavel si také dnes udržel svůj standard. Všichni o něho však čekáme něco to navíc. Musí zapracovat na jednoduchosti provedení akce. = vzít balón a nečekat až ho soupeř opět předběhne.

Verbíř – Petra jsme dnes posunuli na kraj zálohy, kde opět ukázal svojí aktivitu. Oba krajní záložníci však musí zapracovat na správném výběru místa náběhu.

Buzek – Michal byl dnes po celý zápas pečlivě střežen domácím kapitánem, a proto se nedostal skoro vůbec do hry.

Hon – Patrik jak už bylo napsáno, nevstřelil v 10. Kole ani branku. Je potřeba zapojit více předvídavosti a situace řešit kolektivně.

Špatz – Petr naskočil na kraj zálohy a obrany, kde byl hodně aktivní.

Růžička – U Tomáše bych se stále opakoval. Na hřišti rozdal mnoho krásných přihrávek, ze kterých jsme se dostávali do vyložených šancí.

Holeček – Jirka necelých 14 dní netrénoval. Důvody jsou vždy všelijaké. Všichni od něho čekáme jeho zapálení a nasazení. To v poslední době někam odletělo. Když však nastoupil, předvedl právě toho starého známého Jirku Holečka, kterého chceme mezi námi.

Stojka – Frenk jde zápas od zápasu stále nahoru. Pokud vydrží jeho tréninková morálka, brzo nám všem ukáže, co se v něm skrývá.