Mužstva

Vytisknout

 

U19FK Neratovice-Byškovice - TJ Tatran Sedlčany   2:2 (2:1)

Branky: 2´ Buzek , 25´ Frýzek

 

  K úvodnímu jarnímu kolu krajského přeboru dorazil do Neratovic tým Tatranu Sedlčany, který nám v tabulce po podzimní části dýchal na záda ze čtvrté pozice s odstupem tří bodů. Do zápasu jsme vstoupili skvěle, kdy po dvou minutách se Frýzek dostal k rohovému praporku, nacentroval na zadní tyčku, kam si naběhl Buzek, který hlavou otevřel skóre zápasu -1:0. Zanedlouho jsme mohli přidat další branku, kdy si na přesnou přihrávku za obranu naběhl Dohnal, ale v tváří tvář brankáři druhou branku nepřidal. Následně hra obou mužstev padla na delší čas do podprůměru. Z toho jsme na krátkou dobu vystoupili v 25. minutě, kdy po nahrávce Hona běžel sám na brankáře Frýzek, který s přehledem zvýšil stav utkání na (2:0). V tento moment si asi všichni naši hráči začali myslet, že v pohodlném tempu tento zápas dotáhneme do vítězného konce. Bohužel hned za dvě minuty, se podařilo Sedlčanům snížit, kdy jsme nepochopitelně propadli ve středu hřiště naším nedůrazem, kdy si hostující hráč pohodlně odstavil několik našich hráčů a křížnou střelou po zemi nedal Zuntovi v naší brance šanci. Po dalších pěti minutách se do stejné pozice jako při své první šanci dostal Dohnal a ani tentokrát z malého vápna hostujícího brankáře nepřekonal. Do druhého poločasu museli trenéři udělat dvě změny, kdy zraněného Saňu nahradil Holeček a Hona na hrotu vystřídal Vetešník. Druhý poločas připomínal hru z první půle, bylo vidět spousty nepřesností a hra obou týmů se vrátila na delší čas do podprůměru. Po několika náznacích šancí Neratovic, udeřilo na druhé straně. Po další hrubce v obraně běžel sám na Zunta hostující útočník, který s přehledem poslal míč do naší branky a uzavřel tak účet dnešního zápasu na 2:2. Do konce zápasu se už nic co by stálo za zmínku nestalo a tak si Sedlčany odvážejí cenný bod.

sestava : Zunt – Zhukovskyy,Ubry,Saňa (40´ Holeček),Dokoupil,Buzek,Malinský,Kučera,Bohnal, Hon (46´ Vetešník), Frýzek (70´ Verbíř)

Trenér Jiří Brunclík : "Z předvedené hry, s kterou jsme se dnes presentovali, jsem dosti zklamán, byla to pro nás velká facka. Nevím, zda je to psychického rázu, ale přišlo mi, že naši hráči běhali na hřišti s batohem, v kterém měli obrovské závaží. Do příštího zápasu se musíme z tohoto nezdaru ponaučit, ukázat fotbalovost, kterou kluci v sobě mají a vrátit se zpět na cestu, kterou jsme si naplánovali a na kterou jsme se vydali s oběma dorosty. Bohužel dnes jsme to viděli jen u mladších, kteří předvedli v prvním poločase opravdu velmi kvalitní a agresivní hru s velkým množstvím nápaditých akcí."

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.