Mužstva

Vytisknout

U-17FK Neratovice-Byškovice - FK Čáslav  4:0 (3:0)

Branky : Vetešník 2x, Ubry, Dokoupil

 

Sestava : Zunt – Dokoupil,Ubry,Saňa,Holeček,Vetešník(65´Havel),Dohnal,Malinský,Krejčí (54´Růžička) Svitlyk (80´Douděra),Buzek

 

 

    

Po nepovedeném utkání s Příbramí jsme přivítali na našem hřišti Čáslav, která figurovala v tabulce o jedno místo výše něž náš tým. V utkání jsme nemohli počítat s několika hráči Kučera,Frýzek stop za červené karty, Hon,Novotný R.,Zhukovskky,Verbíř zranění nebo nemoc, Weiner –A tým.

Do utkání jsme vstoupili tou správnou nohou a už v 6.minutě jsme se ujali vedení. Do vápna si naběhl na vhozený aut Dokoupil a střelou z voleje na vzdálenější tyč nedal hostujícímu brankáři šanci jakkoliv zareagovat 1:0. Naš agresivní a disciplinovaný výkon umocněný s uklidňující brankou dělal hostujícímu týmu velké problémy. Z naší aktivity jsme si začali vytvářet velmi slibné brankové příležitosti, které volali po vstřelení další branky. Hlavním „paličem“ šancí se stal Petr Vetešník, nejprve si naběhl na přesný centr Malinského a z malého vápna trefil přímo hostujícího brankáře, v další šanci běžel ze strany sám na brankáře a opět se mu nepodařilo míč uklidit do branky. V dalších šancích se objevil Dohnal, který se dostal k míči ze skrumáže v pokutovém území a bohužel i jemu chybělo více klidu v zakončení. Druhou branku jsme přidali v 36.minutě když po centru ze strany zahrál hostující hráč v pokutovém území rukou. Penaltu s přehledem proměnil Dan Ubry 2:0 Po vstřelení druhé branky jsme nepolevili a dostávali jsme se i do dalších šancí. Tu největší měl Svilýk který se natlačil před stopery a těsně před vybíhajícím brankářem poslal míč podle něho těsně mimo branku. Účet prvního poločasu přeci jen korunoval svou premiérovou brankou Vetešník svou tvrdou střelou. Hned po 8 minutách druhého poločasu přidal Vetešník z hranice velkého vápna svou další pumelicí druhou branku a uzavřel tak dnešní brankový příděl do Čáslavské branky. Nadále jsme hráli velmi disciplinovaně a hlavně dobře takticky v obranné fázi a tak se Čáslav dostala do první velké šance až ke konci utkání, kdy po centru ze strany míč líznul horní část břevna.

Trenér Jiří Brunclík : "S dnešní hrou našeho týmu můžeme být spokojeni. Konečně jsme hráli uvolněně, agresivně,výborně takticky na čemž neustále pracujeme a hlavně za což jsem strašně rád jsem cítil z kluků, že táhnou za jeden provaz."

Co se týče mladšího dorostu, tak kluci narazili na velmi kvalitního soupeře a i v nekompletní sestavě se hrála vyrovnaná partie. Za stavu 2:2 jsme měli obrovskou šanci, kterou jsme neproměnili a z následné akce soupeře jsme inkasovali třetí a rozhodující branku. Mínusem tohoto zápasu bylo nešťastně zranění Adama Doubka, který si zlomil kotník. Touto cestou mu přejeme brzké uzdravení….

 
 
 
 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.