Mužstva

U-17SK Kladno Kročehlavy - FK Neratovice-Byškovice   0:0 (0:0)

Zunt – Dokoupil,Ubry,Holeček,Kučera,Dohnal,Malinský,Krejčí (56´R.Novotný),Frýzek (72´Douděra), Svitlyk (78´ Růžička),Buzek

Ve druhém venkovním zápase, jsme zajížděli na hřiště zachraňujících Kročehlav. V týdnu nám narostla marodka o další dva hráče do zápasu jsme nemohli počítat se Saňou (natržený křížový vaz v koleni) a s Pospíšilem (přetržený vaz v kotníku). Dále týmu chyběl autor dvou branek z posledního zápasu Petr Vertešník. Domácí, kteří po minulých nezdarech klesli na poslední místo tabulky museli v dnešním zápase bodovat, aby se nenavýšila jejich bodová propast na nesestupová místa. A tak hned od začátku na nás vlétli s velmi tvrdou hrou v osobních soubojích a jednoduchými nakopávanými míči za naší obranu, což nám v úvodu zápasu dělalo velké problémy. Každou přibývající minutou domácí tlak slábnul a my jsme se dostávali do hry. Hráči se snažili i přes velmi hrbolaté hřiště kombinační hrou najít skulinky v domácí obraně. Bohužel za celí poločas jsme se dostali k přímému ohrožení domácí branky jen jednou a to když po individuální akci tvrdou střelou znervóznil domácího brankáře Dokoupil. Jelikož domácím se v zakončení dařilo jako našim hráčům, poločas skončil bez branek 0:0.
 Od úvodu druhého poločasu naši hráči přidali na nasazení a začali na hřišti dominovat. Největší šanci spálil hned na konci úvodní desetiminutovky Dohnal, který se sám řítil po rychlé kombinaci na domácího brankáře, bohužel za velkého přispění nekvalitního terénu skóre neotevřel. O pár minut déle po centru ze strany zahrál domácí hráč evidentně ve svém pokutovém území rukou, kterou nikdo z rozhodčích neviděl. Aby toho nebylo málo tak v 73 minutě proběhla v zápase další ruka v domácím pokutovém území , která měla být bez debat odpískána. Bohužel opět to viděl a bavil se tím celý stadion jen ne rozhodčí. Dále se naši hráči tlačili k brance soupeře s cílem konečně strhnou výhru na naší stranu, ale veškeré akce končili na našem nedůrazu v pokutovém území. Když náš tlak gradoval, přišel dohraný souboj Dohnala a pro něho druhá žlutá v zápase. I v deseti se naši hráči snažili o vstřelení branky, ale další velkou šanci si nevypracovali a tak zápas v Kročehlavech branku nepřinesl.

Dnešní zápas přinesl z naší strany dva rozdílné poločasy. První poločas jsme hráli jako auto, které má zataženou ruční brzdu. Vše nám strašně dlouho trvalo, hráči drželi příliš dlouho míč a tím jsme ulehčili domácím klidné zformování jejich obranného bloku. V druhém poločase už jsme se hrou blížili k standardu, který vyžadujeme. Ve hře jsme dominovali po všech stránkách, jen v jedné se nám to nepovedlo a to ve vstřelení branky. Problém vidíme v tom, že do vápna nabíháme ve velmi malém počtu hráčů a když už se tam dostaneme, jsme velmi nedůrazní v zakončení, v tomto směru se musíme výrazně zlepšit.