Mužstva

Vytisknout

U-17TJ Tatran Rako Rakovník - FK Neratovice-Byškovice   1:1 (1:1)

branka - Frýzek
 

Sestava:Zunt-Růžička,Dokoupil,Ubry,Zhukovskyy(69´Strapko),Vetešník Petr(54´Krejčí),Dohnal, Malinský, Buzek,Hon,Frýzek

 

 V dalším utkání jsme zavítali na hřiště nováčka soutěže Tatranu Rakovník, který předvádí v jarní části sezony velmi slušné výkony s jedinou porážkou na své kontě a to od lídra soutěže Příbramského Spartaku. Na skvěle připraveném pažitu v nejkrásnějším fotbalovém areálu co krajský přebor nabízí jsme začali od podlahy. Hned ve druhé minutě mohl po sólovém úniku otevřít brankový účet Frýzek, bohužel se mu to ještě nepovedlo. Ve třetí minutě měl opět Frýzek další 100% šanci, kdy zcela sám v malém vápně nechal opět vyniknout domácího brankáře. Bohužel jak to tak bývá, domácí hned z první útočné akce otevřeli skóre zápasu. Po centru ze strany si naběhl do volného prostoru domácí hráč, který tvrdou střelou z voleje nedal šanci našemu brankáři. Naše hráče obdržená branka nijak nezaskočila a dále jsme si připravovali po kombinačních akcích brankové příležitosti. Ve 22´se dostal do úniku po Růžičkově pasu opět Frýzek, který svou třetí šanci konečně proměnil. Dále jsme hře dominovali , domácí jsme do ničeho nepouštěli a sami si připisovali další a další šance. Po brance volaly střely z pozavápna od Dohnala a Malinského. K naší smůle jsme se netrefili mezi tři tyče nebo jsme nechali vyniknout domácího brankáře.

Ve druhé půlce jsme viděli stejný scénář utkání jako v první půlce. Vysoké procento držení míče na Neratovické straně, nápadité kombinační akce a né a né rozhodnout. Hlavním spalovačem šancí byl dnes Frýzek, který nejdříve z otočky a následně po dalším samostatném úniku nechal vyniknout domácího brankáře. Po další akci přes křídlo pálil tvrdou střelou Buzek a aby toho nebylo málo, tak tento stejný hráč se dostal do samostatného úniku, brankáře sice prostřelil ale dobíhající hráč vykopl míč z brankové čáry. Do další skvělé šance se dostal Strapko, ale jeho pumelenici z vápna opět skvělým zásahem zneškodnil domácí brankář. V závěru se k trestnému kopu z hranice velkého vápna dostal domácí tým, rakovnický střelec ale nedokázal ve skvělé formě chytajícího Zunta překonat. Následně jsme se vrhli opět do útoku, který přibrzdil nepochopitelně v 88 minutě rozhodčí závěrečným hvizdem a tak si z Rakovníka odvážíme pouze bod.

Trenér Jiří Brunclík : Pomalu si začínám zvykat na to, že připravenou sestavu, kterou máme napsanou na papíře po posledním tréninku házíme hodinu před utkáním do koše. V lepším případě přijde omluva, že je hráč nemocen, v tom horším se hráč ani nesnaží omluvit. Jelikož se to jistému hráči stalo po druhé, tak tento hráč v klubu končí. Pokud chceme být úspěšní, musíme si navzájem věřit,více to rozmazávat nebudu.                                                                                           Co se týče zápasu tak, s předvedenou hrou jsme v celku spokojení, agresivní hra, velké procento držení míče, nápadité akce, zodpovědná hra směrem do zadu….. to vše jsme dnes v naší hře viděli. Bohužel umíráme na neproměňování i těch nejvyloženějších šancí, což hází stín na náš slušný výkon, proto jako trenéři nemůžeme být 100% spokojeni.

 

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.