Zápasy

Vytisknout

kozyrejmygabosBrod nám utnul serii

SK Č.Brod - FK Neratovice-Byškovice 7:2 (4:0)

9.kolo divize sk.B - Č.Brod(SO 7.10.2017 - 16:00)
diváků - 150


rozhodčí -p.Fišer Pavel, Tryzna Lukáš a Svoboda Radek  delegát - p.Lhoták Luděk

Branky - 60' Kozák, 81' Rejman

 

 

Komentář - Stejně jako v loňské sezoně nám Brod utnul sérii zápasů bez prohry a stává se pro nás černou můrou.
  K utkání jsme odjížděli díky zraněním a nemocím pouze s Weinerem a dvěma dorostenci na lavičce a do zápasu jsme vstoupili nejhůře, jak jsme mohli. Domácí nás přišpendlili na naší půlku a nám se nedařilo vůbec nic. Nebylo tak divu, že jsme v páté minutě prohrávali. Po dlouhém míči za obranu se z levé strany dostal před brankaře domácí útočník. Jeho střelu Švejda ještě vyrazil, ale na dorážku Suka díky nedůraznosti obrany již neměl. Domácí nás nadále svírali a vypracovávali si dvě vyložené šance. Po hlavičce z rozehraného rohu nás zachránilo břevno, aby následně ve vyložené šanci zakončil domácí hráč vedle. Po půlhodině to ale již bylo 2:0. Po centru se objevil zcela sám před brankařem Michálek a propálil Švejdu. Po této brance a následném vynuceném střídání zraněného Regnera se naše hra změnila v chaos a do poločasu přidali domácí ještě dvě branky. Na 3:0 zvýšil z pokutového kopu po faulu Šulce Makovský a na poločasových 4:0 po sólu opět Makovský.
  Za deset minut druhé půle jsme přežili dvě tutovky a pak se ke slovu dostali i naši. Po brejku střílel z vápna Kozák, ale zatřásl pouze tyčí soupeřovy branky. Následný dlouhý výkop domácí prodloužili hlavou na Makovského, který své sólo bez problémů proměnil a zvýšil na hrozivých 5:0 a připsal si hattrick. O dvě minuty později zahrával Hrdý přímý kop. Jeho ránu neudržel Polomský a Kozák dorazil na 5:1. Jenže domácí byli v laufu a o deset minut později zvýšili na 6:1 po další chybě obrany nedal křížnou střelou Slicho Švejdovi šanci. O dalších deset minut se parádně trefil do šibenice z volného kopu Rejman a snížil na 6:2. Poslední slovo ale patřilo domácím. Po centru z volného kopu upravil Hrdlička hlavou na potupných 7:2.
  Přišli jsme tak po velmi špatném výkonu o neporazitelnost v letošním ročníku. Během následujícího týdne tak máme na čem pracovat, abychom se opět vrátili na vítěznou vlnu.

 


Trenér Tomáš Staněk –
„Utkání v Českém Brodě je pro mě obrovským zklamáním jak z výsledku tak hlavně z našeho výkonu, který neměl ani zdaleka divizní parametry a na hřišti jsme působili jak děti. Byl to totální kolaps. V týdnu si musíme spoustu věcí vyříkat a poučit se z obrovské facky. Musíme se zase všichni vrátit na zem a začít tam co před rokem - k poctivé práci a nemyslet si, že jsme všichni Maradonové. Soupeři musím pogratulovat k předvedenému výkonu.“

 

 

Sestava :

Hrdý      

    Kozák
 Barták  Novák Regner Rejman
 Pajkrt
Chlumecký Šulc  
Vorasický
    Švejda

 

Střídání : 30' Weiner > Regner, 68' Šťovíček > Barták, 77' Kalabiška > Kozák
              
ŽK : 37' Šulc, 40' Kozák, 58' Hrdý, 62' Rejman     ČK : 0

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.