Zimní soustředění 2018

Vytisknout

 

STŘÍPKY ZE ZIMNÍHO SOUSTŘEDĚNÍ 2018

Stejně jako vloni nabízíme fanouškům možnost nahlédnout pod pokličku zimního soustředění A týmu. V pravidelných intervalech budeme přidávat informace, fotografie, videa, nezapomeňte ale sledovat také náš Facebook.

soustredeni18

24.1. středa          

 Ze hřiště jsme se vydali směr Studenec něco po páté hodině odpolední. Dorazili jsme sem po půl sedmé a po večeří proběhlo ubytování. Ve 20:00 bylo předsedou a trenérem zahájeno samotné soustředění a účastníci byli seznámeni s jeho průběhem. Po volné zábavě dodrželi bez problémů všichni večerku, pravděpodobně s vidinou toho, co je čeká následující den.

25.1. čtvrtek
 Po vydatné snídani se v 9:00 přesuneme do posilovny ve Vrchlabí.
sndan 
Posilovna ve Vrchlabí byla zaměřena především na rozhýbání a posílení všech svalů v těle. Poté jsme se přesunuli na umělou trávu, kde nás čekal krásně připravený areál, na němž tým natrénoval kombinaci, vyzkoušel střelbu a zbyl čas i na hru na dvě. Zpět na základnu jsme se vrátili o půl jedné a po obědě zbyla chvilka na odpočinek před odpoledním výběhem do terénu. 

 Na odpoledním hodinovém výběhu v okolních kopcích se u některých jedinců začíná projevovat únava se kterou se ale statečně perou. K té přispívá i náročný terén, který je po oblevě spíše bahení lázní. Z dopoledního fotbálku si Štainy odnesl slušného „koňara"a Škaryho přibrzdil v rozletu stržený nehet. Jinak ostatní zatím drží. Po večeří je rehabilitace a pak zasloužené volno.

pátek 26.1.
 Po včerejším náročném dni se únava kumuluje a na obličejích začíná být znát, že ve dvou dnech absolvují hráči tréninkové dávky, na které mají obvykle čtrnáct dní. Někteří jedinci se dostavili o něco později na snídani a čeká je tak příspěvek do společné kasy. V devět hodin nabíráme kurz Vrchlabí, kde čeká posilovna a následná UMT.Po posilovně se rozrostla marodka o Bartáka, kterého trápí sval.

 Po příjezdu je oběd a krátký odpočinek před poslední fází dnešního dne, kterým je výběh do okolního terénu. Marodi jedou opět do fitka na rotoped.
 Výběh většina zvládá velmi dobře a tak přichází zasloužený odpočinek, vířivka a masáže.

 zima18-2-2 1 zima18-2-2 2

 zima18-2-3 zima18-2-4

sobota 27.1.

 Únava dostupuje vrcholu. Přesto nás ještě čekájí poslední tři tréninkové jednotky. Stejně jako v předešlých dnech začínáme po vydatné snídaní v posilovně ve Vrchlabí. Z té se přesunujeme na umělku na které nacvičujeme kombinaci a přišla na řadu i hra na dvě.
 Po návratu a obědě následuje zasloužený odpočinek před závěrečnou tréninkovou jednotkou soustředění a tím je výběh do okolního terénu. Došlo i a na závěrečný fotbálek ve sněhu.

 Je dotrénováno a splněno vše co bylo v plánu. Ještě nás čeká před večeří kulturní vložka noviců na soustředění a po večeři zasloužená relaxace a volná zábava.
 Soustředění splnilo svůj účel a všichni doufáme, že se projeví v jarních odvetách, ve kterých budeme obhajovat stříbrnou příčku.
 


  
   neděle 28.1.
 Po snídani odjíždíme směr Neratovice. Končí tak další zimní soustředění ze kterého budou zúčastnění hráči těžit celé jaro.

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.